DIEGO DALLA PALMA - ANTY-CELLULIT

Czas zabiegu

90 minut

Części ciała

Pośladki, uda

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

min. 5 w odstępie 7 dni

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest zabieg DIEGO DALLA PALMA ANTY-CELLILIT?

Brak cellulitu na skórze jest wynikiem prawidłowego mikrokrążenia tkanki tłuszczowej, co zabezpiecza przed powstawaniem zmian włóknisto-obrzękowych. Zaburzenie krążenia powoduje zatrzymanie wody w komórce oraz wzrost objętości adipocytów (komórek tłuszczowych), które stanowią składnik energii spalany przez organizm. Włókna kolagenowe i elastynowe otaczają i spajają komórkę tłuszczową, jednak w wyniku jej powiększania  dochodzi do rozciągnięcia i twardnienia włókien, co skutkuje  wgłębieniami na skórze  tzw. „pomarańczową skórką”

Diego dalla Palma stworzyło specjalną  linię anty-cellulitową wykorzystującą Heksapeptyd-39 , który ma możliwość głębokiego wniknięcia do skóry i stymulowania układu limfatycznego, dzięki zmniejszeniu ciśnienia wywieranego przez komórki tłuszczowe uciskające naczynia krwionośne.
Linia wzbogacona jest dodatkowo o CELLU-trap – kompleks roślinny ułatwiający odpływ zastojów chłonki i toksyn oraz znaczną redukcję guzków cellulitowych.

 

Składniki aktywne

 

Ze względu na odmianę cellulitu Diego dalla Palma w swoich zabiegach oferuje odpowiednio dobrane składniki aktywne:

 • CELLULIT OBRZĘKOWY(wodny) charakteryzuje się zastojami płynów, które powodują opuchniętą, miękką skórę z widoczną „pomarańczową skórką” po uciśnięciu mięśnia.
  Specjalny składnik aktywny – ESCYNA – o działaniu drenującym, poprawiającym krążenie.
  Lokalizacja: pośladki, uda, wewnętrzna strona kolana, łydki.
 • CELLULIT TŁUSZCZOWY – Skóra jest wiotka z widocznymi wgłębieniami o niejednolitym kolorze,  w trakcie badania palpacyjnego wyczuwalne są mikro-guzki tłuszczowe.
  Specjalny składnik aktywny- KOFEINA – przyspiesza spalanie tłuszczu.
  Lokalizacja: pośladki, uda, wewnętrzna strona kolana.
 • CELLULIT WŁÓKNISTO-STWARDNIENIOWY –  Obrazuje się licznymi bolesnymi guzkami, zmienionym kolorytem i twardą w dotyku skórą.
  Specjalny składnik aktywny – PEPTYDY – zmniejszają napięcie włókien powodując ich uelastycznienie.
  Lokalizacja: pośladki, uda, wewnętrzna strona kolana, łydki.

W zależności od typu cellulitu i zaawansowania specjalista dobiera odpowiedni rodzaj zabiegu z użyciem białej borowiny lub termo-aktywnego bandaża modelującego.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Efekty po zabiegu

Cennik

300 zł – jeden zabieg

Zarezerwuj termin zabiegu: