DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

ACTIGYM

Napięte i kształtne ciało sprawia, że czujemy się bardziej atrakcyjni i pewni siebie. Jednak nasze ciało nieuchronnie zmienia się wraz z upływem czasu. Skóra traci jędrność i elastyczność. Otyłość zwiększa się i umiejscawia w krytycznych punktach. W celu zachowania kształtu, wymodelowania sylwetki i napięcia tkanek, niezbędne jest „trenowanie swojego ciała” poprzez synergistyczne działanie. Zestaw 90-60-90 bazuje na innowacyjnym kompleksie ACTIGYMTM, który zachowuje się jak „wewnętrzny trener osobisty”. Aktywuje komunikację komórkową „trenując” tkanki skóry w szybszym spalaniu nadmiaru tłuszczu.

Intensywne modelowanie : BIUST – BRZUCH – POŚLADKI

Złożony zabieg szokowy stworzony do nadania napięcia i kształtu biustowi, talii i pośladkom. Trzy uzupełniające się receptury aplikowane na różne miejsca krytyczne:

1. Krem unoszący biust
2. Krem wyszczuplający brzuch i talię
3. Krem podnoszący pośladki

Dzięki działaniu ACTIGYMTM oraz specjalnym ćwiczeniom uzyskasz przemodelowaną i napiętą sylwetkę o bardziej harmonijnych konturach.

CENA: 431 zł

Zawiera: ACTIGYMTM , HD BODYFITTM, kompleks VoluUP, kompleks IN-Tense, system 3D Instant Lift, kompleks Slim Designer, NoStria, THPE

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności