MEZOTERAPIA MAX ELECTRI

Czas zabiegu

30 minut

Części ciała

Twarz, dekolt, szyja, dłonie

Znieczulenie

Miejscowe

Liczba zabiegów

1 - 3 zabiegi w odstępach kilkutygodniowych

Rekonwalescencja

1 - 3 dni

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Lekarz

Czym jest zabieg MAX ELECTRI?

MAX ELECTRI jest zabiegiem, który błyskawicznie poprawia kondycje skóry. Wystarczy jeden zabieg, aby zobaczyć różnicę. 

Efekt osiągany jest dzięki zastosowaniu technologii Double Synergic Effect: maksymalny efekt współdziałania dwóch składników,
wchodzących w skład stosowanych preparatów – wysokocząsteczkowego kwasu hialuronowego i kwasu bursztynowego. To podstawowa zaleta zabiegu z zastosowaniem MAX Electri.

  • Kwas Hialuronowy – Jest naturalnym składnikiem organizmu człowieka. To główny składnik skóry właściwej. Zapewnia efekt liftingu, posiada działanie mocno nawilżające, przywraca i utrzymuje równowagę wodną.
  • Kwas Bursztynowy – Naturalnie występuje we wszystkich narządach oraz tkankach. Posiada silne działanie przeciwutleniające, poprawia mikrokrążenie oraz pobudza syntezę podstawowych białek strukturalnych.


MAX ELECTRI 
jest zabiegiem w pełni bezpiecznym. Jest to produkt medyczny, wysoce biokompatybilny i hipoalergiczny. Stężenie fizjologiczne kwasu hialuronowego umożliwia łatwe podanie preparatu nie powodując obrzęku tkanek.

Prawdziwa biorewitalizacja skóry

MAX Electri rekomenduje się w profilaktyce przedwczesnego starzenia się skóry w wyniku odwodnienia i zwiększonego stresu oksydacyjnego. MAX ELECTRI zapewnia szybki efekt kompleksowej pielęgnacji skóry. Podczas tylko jednego zabiegu rozwiązuje większość głównych problemów pierwszych oznak starzeniowych zmian skóry

Produkt na bazie 0,55% kwasu hialuronowego oraz 1,6% kwasu bursztynowego pozwala na osiągnięcie „natychmiastowego” i widocznego efektu po pierwszym zabiegu. Powyższy zabieg nie wymaga długiego okresu rehabilitacji.

MAX ELECTRI, to zabieg, który polega na implantacji nici PDO ( mono, screw lub tornado- w zależności od obszaru zabiegowego) i podaniu w obszar zabiegowy preparatu MAX ELECTRI. Efekt nawilżenia, ujędrnienia i naturalnego liftingu skóry jest szybszy, trwalszy i pozwala na stymulację kolagenu i fibroblastów przez okres utrzymywania się nici w tkankach ( 180-240 dni – zależne od rodzaju nici).

Zabieg polega na zastosowaniu kremu znieczulającego, a następnie na podaniu preparatu w wybrane okolice (Mezoterapia) w wersji standardowej, oraz w wersji MAX ELECTRI po wcześniejszym zaaplikowaniu nici PDO.

Rekomendowane partie do zabiegu

Efekty po zabiegu

Cennik

650 zł –  1,5 ml preparatu
1300 zł – Electri Max z nićmi PDO

* Ceny zabiegu uzależnione są od rodzaju i ilości zużytego preparatu

Zarezerwuj termin zabiegu: