MEZOTERAPIA SUNEKOS 200 LUX
MEZOTERAPIA SUNEKOS 1200 MAX

Czas zabiegu

od 30 minut

Części ciała

Twarz, dekolt, szyja

Znieczulenie

Miejscowe

Liczba zabiegów

3 w odstępie 4-6 tygodni

Rekonwalescencja

1 - 3 dni

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Lekarz

Czym jest SUNEKOS 200 LUX i SUNEKOS 1200 MAX?

SuneKOS 200 LUX i SuneKOS 1200 MAX to prawdziwa innowacja wśród preparatów z kwasem hialuronowym. To opatentowane połączenie sześciu aminokwasów wzbogacone kwasem hialuronowym, które wspólnie oddziałują na wewnętrzne struktury skóry pobudzając ją do intensywnej regeneracji. Zdecydowanym plusem terapii preparatami SuneKOS LUX oraz MAX jest uzyskanie bardzo subtelnego i naturalnego efektu modelowania twarzy, który jest natychmiast widoczny.  Na kolejne efekty rozświetlenia skóry, wygładzenia zmarszczek i ujędrnienia należy poczekać około 10 dni. Efekt utrzymuje się do 6 miesięcy. 

 

SuneKOS 200 LUX rekomendowany jest w celu uzyskania subtelnego efektu rewitalizacji skóry.  Warto ją także stosować profilaktycznie, by zapobiegać powstawaniu zmarszczek. SuneKOS 1200 MAX polecane jest jako silna terapia anti-aging, która działa również na głębokie zmarszczki. Zabieg wykonywany jest przez doświadczonego lekarza medycyny estetycznej techniką mezoterapii igłowej. Terapię preparatem SuneKOS można łączyć z innymi zabiegami takimi jak: toksyna botulinowa, wypełniacze oraz nici PDO. Połączenie to pozwala na osiągnięcie jeszcze lepszych i bardziej długotrwałych efektów.

Po zabiegu

Zabieg nie pozostawia żadnych trwałych śladów na skórze. Sporadycznie w miejscu wkłucia może pojawić się obrzęk, zaczerwienienie czy swędzenie, które powinny ustąpić po 1-3 dniach.  Zabieg nie wyłącza z codziennych aktywności.

Efekty po zabiegu

Cennik

od 700 zł - SuneKOS LUX 200

od 1200 zł - SuneKOS MAX 1200

Zarezerwuj termin zabiegu: