OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE - REGENERIS

Czas zabiegu

90 minut

Części ciała

Twarz, dekolt, szyja, dłonie

Znieczulenie

Miejscowe

Liczba zabiegów

min. 3

Rekonwalescencja

2 - 3 dni

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Lekarz

Regeneris - osocze bogatopłytkowe czyli wampirzy lifting

Regeneris, zwany również często „wampirzym liftingiem”, to wyjątkowy program biostymulacji komórek skóry, opierający się na podaniu do skóry pozyskanego osocza bogatopłytkowego bezpośrednio z krwi pacjenta.

Osocze bogatopłytkowe Regeneris znajduje przeznaczenie do każdego rodzaju skóry potrzebującej regeneracji i stymulacji. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek. Przy skórze młodej jako profilaktyka przed starzeniem, natomiast przy skórze dojrzałej w celu jej regeneracji. Użyty w zabiegu preparat jest całkowicie naturalny, a jego skład nie powoduje żadnego ryzyka wystąpienia wstrząsu czy reakcji alergicznych.

Przebieg zabiegu

Zabieg oparty na technologii Regeneris jest dosyć szybki i prosty. W początkowej fazie lekarz pobiera niewielką ilość krwi pacjenta do specjalnych probówek, która następnie zostaje odwirowana. W ciągu kilku minut dochodzi do oddzielenia osocza, zawierającego żywe płytki krwi. Do probówek, zaraz przed wykonaniem zabiegu, dodawany jest specjalny czynnik, aktywujący płytki do produkcji czynników wzrostu. Otrzymujemy wówczas osocze bogatopłytkowe, które stanowi bazę do wykonania zabiegu. Uzyskany w ten sposób podawany jest na odpowiednią głębokość techniką mezoterapii igłowej.

Zawarte w osoczu czynniki wzrostu pobudzają proces regeneracji tkanek oraz fibroblasty do produkcji nowego kolagenu, ale także wspomagają proces tworzenia nowych naczyń krwionośnych i aktywują mezenchymalne komórki o nieograniczonym potencjale podziałów.

Po zabiegu

Po zabiegu należy ćwiczyć mięśnie mimiczne w miejscach nakłuć minimum przez pół godziny, zaś do 4 godzin po zabiegu nie pochylać głowy do dołu. W dniu zabiegu nie można też spożywać alkoholu i korzystać z sauny bądź się opalać. W najbliższych dniach po zabiegu nie powinno się też masować miejsc, w które wstrzyknięty został preparat.

Efekty po zabiegu

Cennik

700 zł – Regeneris
1200 zł – Cellular Matrix (osocze bogatopłtykowe z HA)

Zarezerwuj termin zabiegu: