DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

Czas zabiegu:

około 90 min

Znieczulenie:

miejscowe

Rekomendowana ilość zabiegów:

w zależności od problemu, minimum 1

Film:

Zobacz zabieg

PLEXR - jest urządzeniem generującym plazmę, tzw. czwarty stan skupienia, która wytwarzana jest pomiędzy skórą pacjenta a końcówką aparatu. Podczas zabiegu dochodzi do sublimacji keratynocytów, czyli odparowania komórek naskórka, a następnie kontrolowanego obkurczania skóry.  Zabieg Plexr stosujemy jako alternatywę blefaroplastyki – chirurgicznego liftingu powiek. W rezultacie powieki zostają uniesione, a oko otwarte. Urządzenie pozwala także na usuniecie fałdów i nawisów zwiotczałej skóry pojawiających się w obrębie całej twarzy i szyi.

Jak przebiega zabieg?

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, gdzie wykonywane są niewielkie punkty tworzące „siatkę” mikrouszkodzeń. Zabiegu trwa od 20-30 min, a punkty sublimacji utrzymują się przez około 7 dni.

Wygenerowana plazma ogranicza swoje działanie do warstwy podstawnej naskórka, dlatego zabieg jest całkowicie bezpieczny, nie wywołuje stanu zapalnego, krwawienia i śmierci komórki – nekrozy.

Czym wyróżnia się PLEXR?

Plexr jest unikalną technologią zastępującą zabiegi chirurgiczne, w których wykorzystywany jest skalpel. Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny, a pacjent w trakcie przeprowadzanej procedury nie odczuwa dyskomfortu, co sprawia, że od razu może wrócić do domu.

Znaczącym elementem w urządzeniu PLEXR jest energia wytwarzana przez plazmę, dzięki której prąd nie przepływa przez operatora ani pacjenta. Lifting plazmowy uznawany jest za metodę „dynamiczną”, gdyż operator w pełni posiada kontrolę obserwując efekt w trakcie wykonywanego zabiegu.

Wskazania

  • opadająca powieka
  • fałdy i worki pod oczami
  • zmarszczki (palacza, lwie zmarszczki, zmarszczki na czole, bruzdy marionetki, zmarszczki przy uszach)
  • bruzdy, wiotkość i utrata jędrności twarzy, szyi, dekoltu.
  • brodawki, blizny pourazowe i potrądzikowe, rozstępy, kępki żółte

Przeciwwskazania

  • choroby nowotworowe
  • aktywne choroby autoimmunologiczne

 

  • choroby zapalne skóry, grzybicze,  bakteryjne i wirusowe
  • choroby zaburzające proces gojenia ( np. niewyrównana cukrzyca)

Po zabiegu

Po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.  Na powierzchni skóry widoczne są niewielkie punkciki sublimacji (strupki), które utrzymują się 4-7 dni. Po odpadnięciu strupków przez 1-2 tygodnie skóra może być delikatnie zaczerwieniona. W tym czasie zaleca się stosowanie kremów redukujących rumień oraz regenerujących.

Ok 2-3 dnia po zabiegu może pojawić się mały obrzęk w okolicy poddanej zabiegowi.

Przez 6 kolejnych tygodni należy chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym,  stosując preparaty z wysokim filtrem UV.

Cennik

1200 zł - okolica ust
od 100 zł - pojedyncza zmiana
1200 zł - powieki górne
1200 zł - powieki dolne
1700 zł - powieka dolna i górna
800 zł - okolica uszu
800 zł - kurze łapki

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności