RESURFACING LASEROWY

Czas zabiegu

od 20 minut

Części ciała

Twarz, oczy, usta, szyja, dekolt

Znieczulenie

Brak

Liczba zabiegów

min. 3

Rekonwalescencja

3 - 7 dni

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest RESURFACING LASEROWY?

Resurfacing laserowy jest zabiegiem, którego celem jest poprawa wizualnego wyglądu oraz kondycji skóry. Szczególnie stosowany i lubiany przez celebrytów i gwiazdy show-biznesu.

Procedura szczególnie skierowana dla skóry wykazującej nasilone objawy fotostarzenia, tj. zmiany pigmentacyjne (zmiany soczewicowate starcze), suchość, szorstkość, zmarszczki, ale także blizny potrądzikowe, blizny ubytkowe, przerostowe oraz rozstępy. Resurfacing to innowacyjne połączenie termicznego remodelingu i delikatnego złuszczania o wyjątkowo skutecznym działaniu anti-aging. Wiązka lasera tworzy w skórze szereg mikrouszkodzeń, które otoczone są zdrową tkanką, dzięki czemu proces regeneracji następuje bardzo szybko. Efekt ujędrnienia skóry uzyskiwany jest dzięki termicznemu pobudzeniu reakcji odbudowy kolagenu i elastyny, którego dopełnieniem jest powierzchowne działanie ablacyjne dla odświeżenia i wyrównania tekstury skóry. Głębokość resurfacingu jest indywidualnie dobrana do problemu skóry. Zabieg jest bardzo szybki, a dzięki zastosowaniu zewnętrznego systemu chłodzenia eliminuje dyskomfort.

W Drzazga Clinic została wprowadzona nowa procedura z użyciem skanera F22 do zabiegów frakcjonowania laserowego. Dzięki Skanerowi F-22 zabieg wykonywany jest z bardzo dużą dokładnością. Urządzenie to wytwarza w skórze kolumny mikrouszkodzeń o średnicy 250 µm i głębokości 1,5 mm. Skaner pozwala uzyskać nasiloną stymulację procesów naprawczych w skórze.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Po zabiegu

Bezpośrednio po zabiegu występuje jednodniowe zaczerwienienie, a po kilku dniach może pojawić się delikatne złuszczanie. Skórę należy natłuszczać odpowiednimi preparatami do momentu ustąpienia rumienia i uczucia ściągnięcia.  

DODATKOWO:
  • należy unikać bezpośredniego kontaktu z promieniowaniem słonecznym dodatkowo włączając preparaty z SPF 50
  • nie stosować toników na bazie alkoholu, mydła
  • nie wykonywać żadnych peelingów oraz unikać substancji mogących wywołać podrażnienie
  • nie drażnić skóry w okolicy zabiegu
  • nie pocierać ręcznikiem miejsc poddanych zabiegowi
  • nie wykonywać makijażu do momentu ustąpienia złuszczenia naskórka
  • należy unikać gorących kąpieli, saun, ćwiczeń fizycznych do momentu pełnego wygojenia

Efekty po zabiegu

Cennik

800 zł – twarz
900 zł – twarz + szyja
1000 zł – twarz + szyja + dekolt

600 zł – dekolt

400 zł – okolica oczu
400 zł – okolica ust

Zarezerwuj termin zabiegu: