LASEROWE ZWĘŻANIE ROZSZERZONYCH PORÓW

Czas zabiegu

od 20 minut

Części ciała

Twarz, szyja, dekolt

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

min. 5

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest LASEROWE ZWĘŻANIE ROZSZERZONYCH PORÓW?

Martwisz się, że Twoja skóra nie jest gładka z powodu rozszerzonych porów? Za pomocą lasera FRAC3 pomożemy Ci cieszyć się piękną cerą.

Rozszerzone pory to problem wielu kobiet. Przez złą dietę, alkohol, z powodu predyspozycji genetycznych, pory rozszerzają się.  Sprzyja temu także tłusta skóra czy zaburzenia hormonalne,. Na skórze widzimy malutkie dołeczki przy rozszerzonych ujściach gruczołów. To tzw. defekt kosmetyczny. Skóra, szczególnie w tzw. strefie T, nieestetycznie wygląda, źle się z nią czujemy.

Za pomocą lasera FRAC3 zniszczeniu ulegną nadreaktywnne gruczoły łojowe, przez co dochodzi do wyregulowania wydzielania sebum. Laserowe zwężenie rozszerzonych porów jest metodą, która powoduje destrukcję specyficznych niedoskonałości skóry poprzez powstanie drobnych, miejscowych punktów wysokiej temperatury na różnych jej głębokościach. Dzięki selektywnemu i głębokiemu działaniu, dochodzi do zmniejszenia wydzielania sebum, poprzez termiczne niszczenie gruczołów łojowych wykazujących nadmierną aktywność. Nieablacyjna i samoindukcyjna procedura FRAC3 jest całkowicie bezpieczna oraz wysoce skuteczna w polepszaniu jakości skóry. Dodatkowo terapia stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych, poprzez miejscowe działanie termiczne na skórę właściwą, co w efekcie poprawia jędrność i elastyczność skóry.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

 

Po zabiegu

Terapia nie wiąże się z uszkodzeniem wierzchniej warstwy naskórka, dlatego też nie wyklucza z codziennej aktywności. Nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne, dodatkowo należy stosować filtry z wysokim współczynnikiem fotoprotekcji SPF 50.

Efekty po zabiegu

Cennik

800 zł – twarz
900 zł – twarz + szyja
1000 zł – twarz + szyja + dekolt
500 zł – dekolt

Zarezerwuj termin zabiegu: