FOTOODMŁADZANIE

Czas zabiegu

od 20 minut

Części ciała

Twarz, dekolt, szyja

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

min. 5

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest FOTOODMŁADZANIE?

Fotoodmładzanie laserowe jest zabiegiem wspomagającym odbudowę oraz umożliwiającym zniwelowanie powierzchownych niedoskonałości naskórkowych.

Wysoka skuteczność zabiegów fotoodmładzania przy użyciu lasera Nd:YAG jest związana z wielokierunkowym działaniem na rożnych poziomach skóry. W zależności od zastosowanego trybu, stymulacja regeneracji  skóry zachodzi poprzez wywołanie stanu zapalnego w  związku z kontrolowanym mikrouszkadzaniem struktur skóry.

Tryb FRAC3 jest metodą, która powoduje destrukcję specyficznych niedoskonałości skóry poprzez powstanie drobnych, miejscowych punktów wysokiej temperatury na różnych jej głębokościach. Ogniska uszkodzenia zlokalizowane są głównie w miejscach już istniejących defektów struktury skóry właściwej i naskórka. Miejsca te otoczone są zdrową tkanką, co przyspiesza i wspomaga gojenie.

Nieablacyjna i samoindukcyjna procedura FRAC3 jest całkowicie bezpieczna oraz wysoce skuteczna w polepszaniu jakości skóry. Terapia stymuluje produkcję nowych włókien kolagenowych poprzez miejscowe działanie termiczne na skórę właściwą, co w efekcie poprawia jędrność, elastyczność skóry. Znacząco zmniejsza się wydzielanie sebum i widoczność rozszerzonych porów, a także polepsza się struktura i barwa naskórka. Delikatnemu zwężeniu ulegają także widoczne, rozszerzone naczynia krwionośne.

Tryb Versa T3 jest przeznaczony dla skór z już zaawansowanym procesem starzenia. Energia lasera jest absorbowana głównie przez hemoglobinę, w wyniku czego dochodzi do koagulacji mikronaczyń. Poprzez uszkodzenia wywoływany jest miejscowy stan zapalny, prowadzący w efekcie do zwiększonej produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Dodatkowo dochodzi do zwężenia rozszerzonych porów oraz wzmocnienia ścian naczyń krwionośnych.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

 

Po zabiegu

Terapia fotoodmładzania nie wiąże się z uszkodzeniem wierzchniej warstwy naskórka, dlatego też nie wyklucza z codziennej aktywności. Nie należy eksponować skóry na promieniowanie słoneczne, dodatkowo należy stosować filtry z wysokim współczynnikiem fotoprotekcji SPF 50.

Efekty po zabiegu

Cennik

600 zł – twarz

700 zł – twarz + szyja

900 zł – twarz + szyja + dekolt

400 zł – dekolt

Zarezerwuj termin zabiegu: