ZABIEGI GENEO

Czas zabiegu

45 minut

Części ciała

Twarz, szyja

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

min. 1

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym są zabiegi Geneo oraz jakie przynoszą efekty?

Zabiegi rewitalizacji skóry metodą Geneo są zabiegami odpowiednim dla każdego typu skóry oraz wszystkich obszarów twarzy. Rozwiązanie to opiera się na naturalnych mechanizmach skóry i organizmu,

Geneo Revive

Efekty po zabiegu

● złuszczenie naskórka

● głębokie oczyszczenie

● wyrównanie kolorytu

● dotlenienie skóry

● zdrowy wygląd

● młodziej wyglądająca twarz

● odżywienie skóry

 

GENEO NeoRevive,  zabieg kosmetyczny twarzy z wykorzystaniem urządzenia Pollogen. Głównym celem zabiegu jest uzyskanie młodo wyglądającej twarzy.  Natychmiastowy efekt! Piękna i promienista skóra twarzy zaraz po zabiegu. Osiągnij 3 efekty pielęgnacyjnie: złuszczenie, odżywienie i dotlenienie skóry w jeden dzień!

Inspiracją do stworzenia Geneo™ były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Efekt OxyGeneo™ powstaje po połączeniu na powierzchni skóry opatentowanej przez Pollogen kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze.

Połączenie zawartego w kapsułce wodorowęglanu sodu i kwasu cytrynowego ze składnikami aktywnymi, aplikowanego na skórę żelu, powoduje powstanie niezliczonej ilości pęcherzyków dwutlenku węgla, które delikatnie wybuchają na powierzchni skóry, jak również są w nią wprowadzane. W ten sposób wywoływane jest w organizmie zjawisko określane jako efekt Bohra. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry.

Rezultatem jest zwiększenie przepływu krwi w naczyniach włosowatych oraz podwyższenie metabolizmu komórek naskórka. Dotlenione komórki skóry są w stanie maksymalnie wchłaniać składniki aktywne żelu, a efekt musującej kapsułki dodatkowo zwiększa infuzję składników aktywnych. Uwalniające się mikrogranulki z kapsułki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

NeoRevive działa silnie ujędrniająco, regenerująco, nawilżająco i wygładzająco, dzięki wysokiej zawartości kwasu hialuronowego, retinolu, wyciągu z owocu granatu, który wykazuje właściwości hamujące na utratę kolagenu.

Geneo NeoBright

Efekty po zabiegu

● gładka i elastyczna skóra

● wyrównany koloryt skóry

● promienna i rozjaśniona twarz

● mniej widoczne przebarwienia

● poprawa napięcia skóry

● dotleniona skóra

● wygładzone delikatne zmarszczki

● skóra szara, zmęczona, pozbawiona blasku

● skóra dojrzała

● skóra z oznakami starzenia i fotostarzenia

● przebarwienia

● rozszerzone pory

 

Zabieg Geneo NeoBright wykorzystuje innowacyjną technologię firmy Pollogen, zapewniającą uzyskanie jednocześnie trzech efektów pielęgnacyjnych. Polega na delikatnym złuszczaniu mechanicznym i chemicznym zewnętrznej warstwy naskórka, wchłanianiu silnie skoncentrowanych składników rewitalizujących oraz dotlenieniu i odżywieniu skóry.

Na specjalną głowicę nakładana jest kapsułka z wodorowęglanem sodu, i kwasem cytrynowym, która aplikowana jest na skórę w połączeniu z żelem. Na skórze powstaje niezliczona ilość pęcherzyków dwutlenku węgla, które delikatnie wybuchają na jej powierzchni, jak również są w nią wprowadzane.

Aplikowany na skórę żel zawiera w sobie:

  • witaminę C – działająca przeciwutleniająco i przeciwstarzeniowo
  • kwas hialuronowy – zapewniający nawilżenie i elastyczność skórze
  • retinol – regenerujący skórę
  • kwas kojowy – zapobiegający powstawaniu przebarwień
  • kwas azelainowy – łagodzący stany zapalne
  • olej z owoców dzikiej róży – zmiękczający skórę

Inspiracją do stworzenia  zabiegu Geneo NeoBright  były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę.

Na skutek  zabiegu  Geneo NeoBright zwiększa się dotlenienie skóry, dochodzi bowiem do zwiększonego przepływu krwi bogatej w tlen w naczyniach krwionośnych skóry, poprawy jej metabolizmu. Dodatkowo mikrogranulki z kapsułki powodują ścieranie warstwy zrogowaciałej naskórka, w rezultacie czego skóra jest wygładzona i odświeżona, bardziej promienna, lepiej odżywiona i nawilżona, a efekt poprawy jakości skóry jest natychmiastowy.

Zabieg stosowany jest na twarz, szyję, dekolt lub dłonie. W celu uzyskania optymalnych efektów zaleca się wykonanie serii zabiegów.

 

Geneo Balance

Efekty po zabiegu

● zapewnia równowagę dla skóry tłustej, zanieczyszczonej

● udoskonala strukturę skóry

● oczyszcza pory

● wygładza

● nadaje skórze zdrowy wygląd bez połysku

● reguluje pracę gruczołów

 

OxyGeneo to innowacyjna technologia firmy Pollogen, zapewniająca uzyskanie jednocześnie 3 efektów pielęgnacyjnych: złuszczania zewnętrznej warstwy naskórka, wchłaniania silnie skoncentrowanych składników rewitalizujących oraz naturalnego dotlenienia.

Inspiracją do stworzenia Geneo™ były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Efekt OxyGeneo™ powstaje po połączeniu na powierzchni skóry, opatentowanej przez Pollogen, kapsułki Capsugen i żelu bogatego w składniki odżywcze. Połączenie zawartego w kapsułce wodorowęglanu sodu i kwasu cytrynowego ze składnikami aktywnymi, aplikowanego na skórę żelu, powoduje powstanie niezliczonej ilości pęcherzyków dwutlenku węgla, które delikatnie wybuchają na powierzchni skóry, jak również są w nią wprowadzane. W ten sposób wywoływane jest w organizmie zjawisko określane jako efekt Bohra. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry. Rezultatem jest zwiększenie przepływu krwi w naczyniach włosowatych oraz podwyższenie metabolizmu komórek naskórka. Dotlenione komórki skóry są w stanie maksymalnie wchłaniać składniki aktywne żelu, a efekt musującej kapsułki dodatkowo zwiększa infuzję składników aktywnych. Uwalniające się z kapsułki mikrogranulki powodują złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń. Skóra jest wygładzona oraz przygotowana na dalszą pielęgnację.

Kapsułka Balance zapewnia równowagę dla skóry tłustej, oczyszcza pory, poprawia strukturę skóry, wygładza oraz nadaje skórze blask.

Geneo Balance to połączenie 3 składników aktywnych:

  • Węgiel bambusowy – ma silne działanie detoksykacyjne skóry. Zapewnia oczyszczanie skóry z toksyn, zanieczyszczeń i innych szkodliwych substancji. Ponadto wspomaga wchłanianie olejów. Jest doskonałym składnikiem do pielęgnacji skóry tłustej i skłonnej do trądziku. Dodatkowo zapewnia wzmocnienie i odświeżenie skóry.
  • Camu Camu –składnik bogaty w antyoksydacyjną witaminę C, niacynę, żelazo, wit. B2. Takie połączenie poprawia metabolizm skóry, a także wzmaga oczyszczanie i regenerację skóry.
  • Kwas migdałowy – przyśpiesza cykl odnowy i regeneracji skóry poprzez rozpuszczenie drobnych wiązań utrzymujących martwe komórki skóry na powierzchni. Zapewnia delikatne złuszczanie, pomaga usunąć martwy naskórek powodując, że skóra staje się rozświetlona i pozbawiona drobnych zmarszczek.

Przebieg zabiegu

Zabieg jest wysoce komfortowy, w trakcie jego trwania pacjent leży w wygodnej dla niego pozycji. Odpowiednio dobrana głowica zasysa tkankę pomiędzy panele chłodzące. Wbudowane w aplikator czujniki kontrolują temperaturę skóry w trakcie zabiegu, zapewniając jednakowy i stały przebieg.
Pacjent podczas trwania odczuwa delikatne zassanie skóry w miejscu poddawanym zabiegowi.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Po zabiegu

Zabieg nie wyklucza z codziennej aktywności. OxyGeneo może być wykonywany jako kompleksowy zabieg na twarz, szyję, dekolt lub dłonie. Doskonale sprawdzi się jako zabieg bankietowy przed wielkim wyjściem, jest szczególnie proponowany dla przyszłych panien młodych, a także ich mam. Natychmiastowy efekt i krótki czas trwania zabiegu sprawia, że zabieg OxyGeneo jest idealny dla zabieganych, zapracowanych osób oczekujących doskonałych rezultatów w jak najkrótszym czasie.

Cennik

Geneo NeoRevive

300 zł – twarz
350 zł – twarz + szyja

Geneo NeoBright

300 zł – twarz
350 zł – twarz + szyja

Geneo Balance

300 zł – twarz
350 zł – twarz + szyja

Zarezerwuj termin zabiegu: