PLEXR

Czas zabiegu

90 minut

Części ciała

Powieki, usta, okolice uszu

Znieczulenie

miejscowe

Liczba zabiegów

min. 1

Rekonwalescencja

1 - 3 tygodnie

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest PLEXR?

PLEXR – jest urządzeniem generującym plazmę, tzw. czwarty stan skupienia, która wytwarzana jest pomiędzy skórą pacjenta, a końcówką aparatu. Podczas zabiegu dochodzi do sublimacji keratynocytów, czyli odparowania komórek naskórka, a następnie kontrolowanego obkurczania skóry. Zabieg Plexr stosujemy jako alternatywę blefaroplastyki – chirurgicznego liftingu powiek. W rezultacie powieki zostają uniesione, a oko otwarte. Urządzenie pozwala także na usuniecie fałdów i nawisów zwiotczałej skóry pojawiających się w obrębie całej twarzy i szyi.

Czym wyróżnia się PLEXR?

PLEXR jest unikalną technologią zastępującą zabiegi chirurgiczne, w których wykorzystywany jest skalpel. Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny, a pacjent w trakcie przeprowadzanej procedury nie odczuwa dyskomfortu, co sprawia, że od razu może wrócić do domu.

Znaczącym elementem w urządzeniu PLEXR jest energia wytwarzana przez plazmę, dzięki której prąd nie przepływa przez operatora ani pacjenta. Lifting plazmowy uznawany jest za metodę „dynamiczną”, gdyż operator w pełni posiada kontrolę, obserwując efekt w trakcie wykonywanego zabiegu.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Po zabiegu

Po zabiegu można wrócić do codziennej aktywności.  Na powierzchni skóry widoczne są niewielkie punkciki sublimacji (strupki), które utrzymują się 4-7 dni.
 
Po odpadnięciu strupków przez 1-2 tygodnie skóra może być delikatnie zaczerwieniona. W tym czasie zaleca się stosowanie kremów redukujących rumień oraz regenerujących.
 
Ok 2-3 dnia po zabiegu może pojawić się mały obrzęk w okolicy poddanej zabiegowi. Przez 6 kolejnych tygodni należy chronić skórę przed promieniowaniem słonecznym, stosując preparaty z wysokim filtrem UV.

Efekty po zabiegu

Cennik

1200 zł – powieki górne
1200 zł – powieki dolne
1700 zł – powieka dolna i górna
800 zł – okolica uszu
800 zł – kurze łapki

1200 zł – okolica ust

od 100 zł – usuwanie zmian skórnych*

*w zależności od rodzaju i wielkości zmiany

Zarezerwuj termin zabiegu: