MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMAPEN

Czas zabiegu

od 15 minut

Części ciała

Twarz, szyja, dekolt, ramiona, dłonie, brzuch, uda, pośladki

Znieczulenie

miejscowe

Liczba zabiegów

min. 3 w odstępie 3-4 tygodni

Rekonwalescencja

3-7 dni

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA DERMAPEN?

DERMAPEN to najbardziej efektywny i bezpieczny zabieg mikronakłuwania skóry, wykorzystujący opatentowaną technologię pulsujących igieł DERMAPEN, pozwalających jednocześnie na podniesienie stopnia przenikania substancji aktywnych w skórę, przy minimalnym odczuciu dyskomfortu.

W DERMAPEN™ zastosowano opatentowaną technologię AOVN™ (Advanced Oscillating Vertical Needling, co umożliwia uzyskanie aż 1300 nakłuć na sekundę. To wynik nieosiągalny dla żadnego innego urządzenia. Powstałe podczas zabiegu mikrouszkodzenia zmuszają skórę do wykorzystania naturalnych zdolności naprawy i regeneracji, prowadząc do pobudzenia fizjologicznej odbudowy kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia możliwe jest wykonywanie zabiegów na nawet najtrudniej dostępnych obszarach, jak okolice oczu czy ust. Do każdego zabiegu wykorzystywane są wymienne jednorazowe kartridże, wyposażone w 12 molibdenowych igieł, które nie zawierają chromu i niklu, co pozwala na wykonanie zabiegu również u osób uczulonych na te metale. Molibden to wysoce zaawansowany materiał wykorzystywany w produkcji narzędzi chirurgicznych, a jego zastosowanie w igłach urządzenia DERMAPEN znacznie podwyższa efektywność zabiegu i komfort pacjenta.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Po zabiegu

W wyniku przerwania ciągłości naskórka w trakcie zabiegu dochodzi do powstania mikrouszkodzeń skóry i mikrowylewów. Bezpośrednio po zabiegu może być odczuwalne delikatne swędzenie i krótkotrwałe pieczenie. Na obszarze poddanym zabiegowi przez najbliższych klika dni może utrzymywać się niewielkie zaczerwienienie i obrzęk oraz pojawić się zwiększona tkliwość i nadwrażliwość. Jest to normalna reakcja organizmu na zabieg mikronakłuwania i świadczy o zainicjowaniu procesu regeneracji skóry.

Po zabiegu można normalnie wrócić do codziennej aktywności. Zaleca się stosowanie specjalnie dobranych preparatów w celu przyspieszenia procesu gojenia. Przez okres 6 tygodni po zabiegu należy bezwzględnie unikać słońca i solarium. Do aktywności fizycznej oraz korzystania z sauny i basenu można powrócić już po 5 dniach.

Efekty po zabiegu

Cennik

Twarz

600 zł – twarz

750 zł – twarz + szyja

850 zł – twarz + szyja + dekolt

350 zł – okolica ust

350 zł – okolica oczu

Ciało

500 – 700 zł – brzuch
500 – 700 zł – pośladki
400 zł – 1 partia ud (wewnętrzna, zewnętrzna, przód, tył)
400 zł – ramiona

300 zł – dłonie

Pakiet 4 zabiegów -10%

Zarezerwuj termin zabiegu: