KARBOKSYTERAPIA

Czas zabiegu

od 15 minut

Części ciała

Skóra głowy, okolice oczu, dekolt, dłonie, brzuch, uda, pośladki

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

seria 7-10 zabiegów

Rekonwalescencja

1 dzień

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest KARBOKSYTERAPIA?

Jest to zabieg wykorzystujący działanie medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celu przyspieszenia metabolizmu, poprawy krążenia w tkankach, ujędrnienia skóry, wyrównania jej struktury, stymulacji fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Aplikacja dwutlenku węgla w początkowej fazie powoduje przejściowe niedotlenienie tkanek, co w odpowiedzi skutkuje rozszerzeniem naczyń krwionośnych zapewniając lepszy przepływ krwi, dotlenienie i odżywienie skóry.

Przebieg zabiegu

W zależności od potrzeb medyczny COza pomocą cieniutkiej igły można wprowadzić śródskórnie dla uzyskania poprawy elastyczności skóry, redukcji cieni, obrzęków w okolicy oczu, jak również w celu zniwelowania rozstępów i blizn.

Głębsza – podskórna aplikacja dwutlenku węgla umożliwia redukcję cellulitu, zmniejszenie miejscowo zlokalizowanej tkanki tłuszczowej, wyrównanie struktury skóry po zabiegach liposukcji.

W DRZAZGA CLINIC do terapii wykorzystywane jest urządzenie posiadające certyfikat medyczny, a wprowadzany gaz jest jałowy co zapewnia 100% bezpieczeństwo zabiegu potwierdzone licznymi badaniami.

W trakcie wprowadzania dwutlenku węgla odczuwalne jest delikatne rozpieranie, jednak ustępuje ono po kilku minutach. Po zabiegu może utrzymywać się zaczerwienie i obrzęk, jest to naturalna reakcja organizmu na przeprowadzany zabieg.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Efekty po zabiegu

Cennik

Okolica twarzy

200 zł – twarz

230 zł – twarz + szyja

250 zł – twarz + szyja + dekolt

200 zł – szyja

200 zł –  dekolt

150 zł – okolica oczu

Ciało

200 – 300 zł – cellulit 1 obszar (przód ud, tył ud, brzuch, pośladki)

od 100 zł – rozstępy i blizny (cena uzależniona od wielkości zmiany)

200 zł – odmładzanie dłoni

200 – 400 zł – terapia skóry głowy

 

Pakiet 6 zabiegów i więcej -10%

Zarezerwuj termin zabiegu: