FACEMODELING PROGRAM™

Czas zabiegu

ok. 1,5-2 godziny

Części ciała

Twarz

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

seria ok. 5 zabiegów

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest FACEMODELING PROGRAM™ ?

FACEMODELING PROGRAM™ to w pełni autorska, naturalna i manualna terapia twarzy, stworzona przez Anetę Hregorowicz-Gorlo.

Jest to Holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy, który wykorzystuje połączenie zaawansowanych technik takich jak masaż transbukalny, osteoplastyka czy mioplastyka.

Dzięki połączeniu wszystkich technik podczas jednego zabiegu możemy uzyskać spektakularne efekty rehabilitacji estetycznej i osiągnąć długotrwały rezultat biologicznego odmłodzenia naszej twarzy i ciała.

Facemodeling jest działaniem na najgłębszych strukturach tkanek i mięśni dzięki czemu szybko następuje regeneracja i odnowa.

Wielopłaszczyznowa multiterapia przywraca tkankom ich fizjologiczną harmonię, dzięki czemu doskonale sprawdza się w zakresie wspierania leczenia ortodontycznego, stomatologicznego i wszelkich zabiegach z pogranicza medycy estetycznej.

Pierwsze efekty można uzyskać już po pierwszym zabiegu, natomiast dla utrwalenia procesów przemiany tkanek oraz wypracowania prawidłowych odruchów skóry i mięśni rekomenduje, się wykonanie serii około 5  zabiegów.

Po zabiegu

Po zabiegu może być widoczny lekki rumień. Zabieg nie wyłącza z codziennych aktywności.

Efekty po zabiegu

Cennik

400zł – twarz

1050zł - seria 3x Facemodeling 

1500zł - seria 5x Facemodeling 

Zarezerwuj termin zabiegu: