EXILIS ELITE

Czas zabiegu

od 20 minut

Części ciała

Twarz, szyja, dekolt, biust, ramiona, brzuch, uda, pośladki

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

seria 4-6 zabiegów w odstępie 7-10 dni

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest EXILIS ELITE?

Exilis to urządzenie, które łączy jednocześnie zastosowanie fali ultradźwiękowej i radiowej. Zabieg łączy działanie mechaniczne oraz termiczne, co pozwala na osiągnięcie wysokich efektów terapeutycznych w postaci zmniejszenia obwodów i zagęszczenia skóry na obszarze poddawanym zabiegowi. Istotnym elementem wpływającym na wysoką skuteczność zabiegów estetycznych jest wykorzystanie dwóch systemów bezpieczeństwa:

 • EFC (system kontroli przepływu energii) –  system stanowiący przełom technologiczny, umożliwiający efektywność zabiegu z całkowitą eliminacją dyskomfortu pacjenta, dzięki równomiernemu ogrzaniu tkanek docelowych przy jednoczesnym zastosowaniu wysokiej energii i całkowitej kontroli jej przepływu
 • DTC (system kontroli temperatury skóry), który zapewnia monitoring temperatury, a w efekcie kontrolę nad przebiegiem nagrzewania tkanki. Exilis dostarcza maksymalną energię bez uczucia dyskomfortu.
 • Rewolucyjna technologia RID zastosowana w urządzeniu Exilis pomaga zredukować ilość tkanki tłuszczowej w trzech prostych etapach: 1.ROZPOZNANIE 2. IZOLACJA 3. DEAKTYWACJA

Skuteczność zabiegu

Wysoka skuteczność Exilis Elite jest związana z systemem EFC – kontrolowanego dostarczania energii. Dualny impuls pozwala na dostarczenie precyzyjnej ilości energii na odpowiednią głębokość, powodując nagrzanie tkanki. Skojarzony impuls został wygenerowany w celu osiągnięcia najwyższej efektywności. Dzięki odpowiednio dobranej ilości energii penetrującej do tkanki możliwe jest osiągnięcie doskonałych efektów bez konieczności chłodzenia.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Po zabiegu

Zabieg nie wyklucza z codziennej aktywności. Może pojawić się rumień na obszarze poddanym zabiegowi, który samoistnie ustępuje w ciągu 30 minut. W przypadku zabiegu na ciało zaleca się wypicie ok. 3 l wody. W trakcie pierwszych dwóch godzin po zabiegu wskazana jest lekka aktywność fizyczna (np. spacer)

Efekty po zabiegu

Cennik

Twarz

500 zł – twarz
600 zł – twarz + szyja
700 zł – twarz + szyja + dekolt
250 zł – okolica oczu
250 zł – okolica ust
500 zł – dekolt
400 zł – podniesienie policzków i dolnej partii twarzy

400 zł – modelowanie owalu twarzy

300 zł – redukcja podwójnego odbródka

Ciało

500 zł – biust

400 zł – brzuch
300 zł – boczki
400 zł – pośladki
300 zł – uda (jedna partia z: bryczesy, wewnętrzna strona, tył lub przód)
300 zł – ramiona

Zarezerwuj termin zabiegu:

Zabieg Exilis Elite

Szukasz nieinwazyjnego zabiegu, który wymodeluje Twoją sylwetkę, zredukuje tkankę tłuszczową i jednocześnie ujędrni skórę? Przedstawiamy Exilis Elite, czyli przełomowy system odmładzania ciała i twarzy. Wykonasz go w naszej Klinice Medycyny Estetycznej. Nie obawiaj się bólu i długiego okresu rekonwalescencji. Nic takiego nie będzie miało miejsca. Po zabiegu wrócisz do swoich codziennych zajęć. Bez skalpela i dyskomfortu, za to z efektami widocznymi od zaraz.

Exilis Elite — przełom w redukcji tkanki tłuszczowej

Exilis Elite jest innowacyjnym i przełomowym zabiegiem służącym do redukcji tkanki tłuszczowej, a także modelowania ciała i twarzy. Stanowi alternatywę dla technik takich jak face-lifting i liposukcja.

Doskonałe efekty, jakie daje Exilis Elite są wynikiem zastosowania technologii fali radiowej i ultradźwięków. Takie połączenie w medycynie estetycznej wykorzystano po raz pierwszy. Efekty Exilis Elite są widoczne już po pierwszej sesji, jednak na spektakularne rezultaty możesz liczyć po 4 zabiegach.

Zaobserwujesz wyraźny ubytek tkanki tłuszczowej, a ponadto Twoja skóra zostanie odmłodzona. Wymodelujemy Twoją sylwetkę i ujędrnimy ciało.

Jak działa Exilis Elite?

Ujędrnienie skóry i redukcja tkanki tłuszczowej odbywają się w sposób całkowicie bezpieczny. Wykorzystujemy systemy:

 • EFC, czyli system przepływu energii — eliminuje on Twój dyskomfort, jednocześnie nie wpływając na efekty zabiegu; dzięki wysokiej energii tkanki nagrzewają się równomiernie, podczas gdy my cały czas kontrolujemy proces jej przepływu,
 • DTC — system kontroli temperatury skóry — chroni delikatne struktury skórne przed poparzeniem; dzięki ciągłemu monitoringowi temperatury, stosujemy wysoką energię, jednocześnie nie powodując odczucia bólu.

To jednak nie wszystko. Podczas zabiegu wykorzystujemy również technologię RID, polegającą na rozpoznaniu, izolacji i dezaktywacji.

Rozpoznanie (reach)

Połączenie ultradźwięków z energią o wysokiej częstotliwości pozwala dotrzeć do wcześniej opornej tkanki i zastosować nowatorską terapię. Exilis Elite kieruje energię na określoną głębszą tkankę tłuszczową. Wykorzystujemy kontaktowe chłodzenie powierzchni skóry, dzięki czemu regulujemy jej temperaturę i chronimy delikatne struktury.

Izolacja (isolation)

Dzięki falom Exilis Elite przerywają się zwłóknienia w strukturach tłuszczowych. Powoduje to podział komórek tłuszczowych na mniejsze. Owe nieosłonięte komórki są łatwo dostępne i podatne na terapię.

Dezaktywacja (deactivation)

Depozyty tłuszczowe zazwyczaj składają się z komórek nieaktywnych metabolicznie. Dzięki energii o wysokiej częstotliwości następuje precyzyjne głębokie nagrzewanie tkanki do temperatury 40-42 stopni Celsjusza. Wzmaga się aktywność metaboliczna, która skutkuje tym, że zmagazynowany tłuszcz rozpuszcza się, a następnie uwalnia z komórek. Organizm użytkuje go jako zaplecze energetyczne. Co za tym idzie, objętość komórki tłuszczowej zmniejsza się, a sama tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

Tylko dzięki zabiegowi Exilis Elite doświadczysz ujędrnienia skóry przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej.

Przebieg zabiegu Exilis Elite

Za pomocą specjalnego urządzenia BTL Exilis podgrzejemy wybrany obszar Twojego ciała do temperatury ponad 40 stopni Celsjusza. Spowoduje to rozbicie komórek tłuszczowych. Tłuszcz rozpuści się i uwolni z komórek. Twój organizm wykorzysta go jako zaplecze energetyczne, o czym już wspominaliśmy. Dzięki wysokiej temperaturze pobudzimy proces produkcji kolagenu w Twojej skórze.

Jeśli jednak chcesz poddać się zabiegowi, powinnaś mieć przynajmniej półtoracentymetrową warstwę nagromadzonej tkanki tłuszczowej. Już po jednej sesji ubędzie Ci parę centymetrów w wybranym obszarze ciała. Czy wiesz, że jednorazowo możemy poddać zabiegowi powierzchnię do 1000 centymetrów kwadratowych? Wymodelujemy nie tylko Twój brzuch, ale także i boczki!

Podczas zabiegu odczujesz delikatne ciepło. Okolica, na którą działa wysoka energia, może się zaczerwienić. Nie obawiaj się jednak — to stan przejściowy, nie trwa on dłużej niż 30 minut.

Korzyści zabiegu Exilis Elite, czyli czego mogą spodziewać się pacjenci po jednej i kilku sesjach?

Widoczne zmiany po pierwszym zabiegu:

 • ujędrnianie skóry,
 • większa gęstość skóry,
 • efekt liftingu,
 • delikatne modelowanie wybranych partii ciała.

Po kilku sesjach (rekomendujemy 4) zabieg:

 • radykalnie poprawia gęstość skóry,
 • redukuje tkankę tłuszczową,
 • poprawia kontur ciała,
 • wysmukla sylwetkę,
 • wyraźnie modeluje wybrane partie ciała,
 • ujędrnia skórę i poprawia jej napięcie,
 • zwiększa gęstość, skóry,
 • redukuje rozstępy i cellulit.

Rekomendujemy, abyś w trakcie kuracji zdecydowała się na umiarkowaną aktywność fizyczną i wypijała od 2 do 5 litrów wody mineralnej dziennie. Ogranicz także spożycie alkoholu. Po zakończeniu terapii zalecamy drenaż limfatyczny.

Przywitaj jędrną i młodą skórę! Zapomnij o cellulicie, boczkach i rozstępach. Postaw na Exilis Elite — elitarny i nowatorski zabieg.