EXILIS ELITE

Czas zabiegu

od 20 minut

Części ciała

Twarz, szyja, dekolt, biust, ramiona, brzuch, uda, pośladki

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

seria 4-6 zabiegów w odstępie 7-10 dni

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest EXILIS ELITE?

Exilis to urządzenie, które łączy jednocześnie zastosowanie fali ultradźwiękowej i radiowej. Zabieg łączy działanie mechaniczne oraz termiczne, co pozwala na osiągnięcie wysokich efektów terapeutycznych w postaci zmniejszenia obwodów i zagęszczenia skóry na obszarze poddawanym zabiegowi. Istotnym elementem wpływającym na wysoką skuteczność zabiegów estetycznych jest wykorzystanie dwóch systemów bezpieczeństwa:

  • EFC (system kontroli przepływu energii) –  system stanowiący przełom technologiczny, umożliwiający efektywność zabiegu z całkowitą eliminacją dyskomfortu pacjenta, dzięki równomiernemu ogrzaniu tkanek docelowych przy jednoczesnym zastosowaniu wysokiej energii i całkowitej kontroli jej przepływu
  • DTC (system kontroli temperatury skóry), który zapewnia monitoring temperatury, a w efekcie kontrolę nad przebiegiem nagrzewania tkanki. Exilis dostarcza maksymalną energię bez uczucia dyskomfortu.
  • Rewolucyjna technologia RID zastosowana w urządzeniu Exilis pomaga zredukować ilość tkanki tłuszczowej w trzech prostych etapach: 1.ROZPOZNANIE 2. IZOLACJA 3. DEAKTYWACJA

Skuteczność zabiegu

Wysoka skuteczność Exilis Elite jest związana z systemem EFC – kontrolowanego dostarczania energii. Dualny impuls pozwala na dostarczenie precyzyjnej ilości energii na odpowiednią głębokość, powodując nagrzanie tkanki. Skojarzony impuls został wygenerowany w celu osiągnięcia najwyższej efektywności. Dzięki odpowiednio dobranej ilości energii penetrującej do tkanki możliwe jest osiągnięcie doskonałych efektów bez konieczności chłodzenia.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Po zabiegu

Zabieg nie wyklucza z codziennej aktywności. Może pojawić się rumień na obszarze poddanym zabiegowi, który samoistnie ustępuje w ciągu 30 minut. W przypadku zabiegu na ciało zaleca się wypicie ok. 3 l wody. W trakcie pierwszych dwóch godzin po zabiegu wskazana jest lekka aktywność fizyczna (np. spacer)

Efekty po zabiegu

Cennik

Twarz

500 zł – twarz
600 zł – twarz + szyja
700 zł – twarz + szyja + dekolt
250 zł – okolica oczu
250 zł – okolica ust
500 zł – dekolt
400 zł – podniesienie policzków i dolnej partii twarzy

400 zł – modelowanie owalu twarzy

300 zł – redukcja podwójnego odbródka

Ciało

500 zł – biust

400 zł – brzuch
300 zł – boczki
400 zł – pośladki
300 zł – uda (jedna partia z: bryczesy, wewnętrzna strona, tył lub przód)
300 zł – ramiona

Zarezerwuj termin zabiegu: