YOUTH VENOM - DIEGO DALLA PALMA

Czas zabiegu

90 minut

Części ciała

Twarz, szyja, dekolt

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

min. 1

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest zabieg DIEGO DALLA PALMA YOUTH VENOM?

Diego Dalla Palma Youth Venom to innowacyjny, przeciwstarzeniowy zabieg odmładzający twarz, wykorzystujący jeden z najsilniejszych jadów na świecie.

Zmniejsza widoczność głębokich zmarszczek i linii mimicznych.

Youth Venom jest alternatywą dla botoksu. Bezpieczny i skuteczny zabieg kosmetyczny polecany pacjentkom ze skórą dojrzałą lub z wyraźnie widocznymi zmarszczkami.

Diego dalla Palma stworzył antidotum na zmarszczki mimiczne, które wynikają z częstych ruchów mięśni twarzy oraz na zmarszczki statyczne, które z upływem lat samoczynnie pojawiają się na twarzy. Kuracja ma na celu relaksację mięśni oraz wypełnienie i wygładzenie skóry. Siłą JADU MŁODOŚCI jest µ-KONOTOKSYNA III, która jest wytwarzana syntetycznie z jadu muszli stożków przy wykorzystaniu najnowszej technologii.

µ-KONOTOKSYNA III działa 3-wymiarowo, dając błyskawiczne działanie relaksujące, spłycające zmarszczki, a także rozluźniające mikro-skurcze poprzez blokowanie kanałów jonów sodowych (działanie podobne do botoksu). Zabieg jad młodości został dodatkowo wzbogacony w glikany – prekursorów kwasu hialuronowego, odpowiedzialnych za prawidłową komunikacje międzykomórkową oraz stymulację komponentów skóry dla działania wypełniającego zmarszczki.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Efekty po zabiegu

Cennik

350 zł – twarz + szyja + dekolt

Zarezerwuj termin zabiegu: