ICON TIME - DIEGO DALLA PALMA

Czas zabiegu

90 minut

Części ciała

Twarz, szyja, dekolt, okolice oczu

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

min. 1

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest zabieg DIEGO DALLA PALMA ICON TIME?

Wyjątkowa linia złożona z 3 zabiegów przeznaczona dla skór o różnych potrzebach zależnie od stopnia zaawansowania procesów starzenia: rewitalizujący zabieg antystarzeniowy 30+, zagęszczający zabieg szokowy 40+, zabieg odnowy skóry 50+.

W walce ze starzeniem wykorzystano system ANTI – INFlAMMAGING z pyłem mikro-serbra. Jest to zabieg rewitalizujący, który zwalcza chroniczne procesy zapalane w skórze-główny czynnik odpowiedzialny za utratę integralności skóry. Osłabiona bariera ochronna sprzyja formowaniu się wolnych rodników, przez naskórkowej utracie wody, co w efekcie prowadzi do suchości, zmarszczek oraz zmniejszenia elastyczności i jędrności skóry.

Bogactwo składników aktywnych hamuje stany mikro-zapalne, poprawia funkcję skóry jako bariery, pozostawiając ją silnie nawilżoną i zrewitalizowaną.

Wysoka zawartość kompleksu bogatego w peptydy bio-mimetyczne oraz peptydy no-ages pozwala na skuteczną walkę z procesem glikacji (jego efektem jest poluźnienie, utrata napięcia skóry), przywraca młodzieńczość witalność, sprężystość skórze. Dodatkowo działanie peptydów zostało wzbogacone złotem koloidalnym, dzięki któremu stymulowana jest produkcja kolagenu dla bardziej jędrnej i sprężystej skóry.

Kompleks AGE DELAY wzbogacony platyną koloidalną i izoflawonami z czerwonego maku stymuluje produkcję białek młodości i redukuje ilość białka starzenia w skórze, pozwalając tym samym  spowolnić proces starzenia komórek i zachować witalność skóry. Dzięki obecności kompleksu zabieg odnowy ICON TIME przywraca równowagę komórkową oraz niweluje suchość i utratę napięcia.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Efekty po zabiegu

Cennik

Zabieg rewitalizujący antystarzeniowy

260 zł – twarz

320 zł – twarz + oczy + punkty krytyczne

Zabieg zagęszczający antystarzeniowy

320 zł – twarz

330 zł – twarz + oczy + punkty krytyczne

Zabieg odnawiający antystarzeniowy

330 zł – twarz

350 zł – twarz + oczy + punkty krytyczne

Zarezerwuj termin zabiegu: