HYDRATION - DIEGO DALLA PALMA

Czas zabiegu

40-50 minut

Części ciała

Twarz, szyja, dekolt

Znieczulenie

miejscowe

Liczba zabiegów

min. 1

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest zabieg DIEGO DALLA PALMA HYDRATION?

O ilości wody w skórze decyduje prawidłowe funkcjonowanie bariery naskórkowej. Utrata integralności filmu hydrolipidowego na skutek czynników atmosferycznych (wiatr, mróz, słońce), nieprawidłowej pielęgnacji, zaburzeń funkcjonowania i chorób skóry, powoduje nadmierną, przez naskórkową ucieczkę wody, skóra staje się odwodniona, sucha, podatna na zmarszczki. Pojawia się uczucie dyskomfortu, ściagnięcia, pieczenia, swędzenia w wyniku podrażnienia czynnikami zewnętrznymi niezatrzymywanymi przez uszkodzoną barierę naskórkową. Wysoka zawartość wody w skórze i naskórku jest niezbędna dla utrzymania prawidłowej gęstości, elastyczności, jędrności skóry.

W celu poprawy nawilżenia, uelastycznienia i odbudowy skóry RVB SKINLAB użyło kompleksu ceramidów 1-3-6 II, cholesterolu i fitosfingozyn identycznych pod względem rodzaju i składu jak te, występujące w skórze. Dodatkowo zostały umieszczone w technologicznie zaawansowany system dostawczy BioMembrains®, dzięki czemu maksymalnie zwiększono stopień penetracji składników w głąb skóry.  Ceramidy są niezbędne dla przywrócenia odpowiedniego poziomu nawilżenia, naprawy skóry suchej, odwodnionej, atopowej jak również z łuszczycą. Przynoszą ulgę skórze podrażnionej, zaczerwienionej.

Puri enzym – wysoce zaawansowany system złuszczający, składający się z mieszaniny papainy (naturalny enzym złuszczający z papai) oraz nawilżających aminokwasów (seryna, alanina, prolina – naturalne elementy składające się na film hydro-lipidowy). Szczególnie aktywny ze względu na jego ustabilizowanie w filmie molekularnym, umożliwiające głęboką penetrację w głąb skóry i łagodne działanie złuszczające i nawilżające nawet po zmyciu produktu.

Kompleksy Hydra Flux i Hydra Gene – innowacyjne kompleksy głęboko nawilżające, wspomagające przepływ wody na różnych poziomach skóry, jej transport od komórki do komórki, gwarantując aktywne nawodnienie skóry. Rozwijają zdolność komórek do przetrzymywania wody, przez co skóra staję się gładsza, bardziej elastyczna jak również zdrowa o świeżym, promiennym wyglądzie.

Aktywne nawadnianie i nawilżanie skóry są wspierane przez zawartość: remineralizujących pierwiastków śladowych, kompleksu aminokwasów regenerujących, kompleksu multiwitaminowego, glikozaminoglikanów, masła shea, skrobii kukurydzianej, kwas glicyretynowego i trehalozy.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Efekty po zabiegu

Cennik

280 zł – twarz + szyja + dekolt

Zarezerwuj termin zabiegu: