CELL DETOXIUM - DIEGO DALLA PALMA

Czas zabiegu

40-70 minut

Części ciała

Twarz, szyja, dekolt, kark

Znieczulenie

brak

Liczba zabiegów

min. 1 co miesiąc

Rekonwalescencja

brak

Efekty

po 1 zabiegu

Wykonuje

Kosmetolog

Czym jest zabieg DIEGO DALLA PALMA CELL DETOXIUM?

Zabieg stworzony dla przygotowania, oczyszczenia i zrównoważenia skóry, by w pełni wykorzystać potencjał składników aktywnych preparatów wprowadzanych zarówno w trakcie profesjonalnego zabiegu jak i w pielęgnacji domowej. Kompleks CELL DETOXIUM zapewnia głębokie odtrucie i pomaga stymulować naturalne procesy eliminujące toksyny.

Toksyczne substancje docierają do skóry zarówno z zewnątrz (zanieczyszczone środowisko, wpływ metali ciężkich, wolne rodniki), jak również są wytwarzane przez komórkę w trakcie różnorodnych procesów, przede wszystkim podczas wytwarzania energii. Skóra niejednokrotnie nie jest w stanie poradzić sobie z ich eliminacją ze względu na obciążenie stresem, chorobą, złą dietą, nieodpowiednią pielęgnacją. W ten sposób zaburzone są naturalne mechanizmy regeneracyjne komórek, potencjał preparatów pielęgnacyjnych zostaje nie w pełni wykorzystany w związku z tym dochodzi do przyspieszenia procesów starzenia, skóra jest szara, ziemista, nieodżywiona, niedotleniona.

Kompleks jest wzbogacony w najnowszej generacji uniwersalny przeciwutleniacz – kwas alfa-liponowy, zwalczający wolne rodniki zarówno tlenowe jak i azotowe. Składniki są umieszczone w wysoce wyspecjalizowanych nośnikach zdolnych przeniknąć barierę naskórkową i zadziałać bezpośrednio na komponenty skóry właściwej.

Efektem zabiegu jest przywrócenie równowagi, witalności oraz odnowa energii i wzmocnienie naturalnego systemu odpornościowego.

Polecana pielęgnacja

W celu utrzymania efektu po wykonanym zabiegu, polecamy następujące kosmetyki:

Efekty po zabiegu

Cennik

Zabieg Odtruwania

200 zł – twarz + szyja + dekolt

 

Zabieg odtruwania z oczyszczaniem manualnym skóry

230 zł – twarz + szyja + dekolt

Zarezerwuj termin zabiegu: