Przygotowania do ślubu

  ZDJ GLOWNE

  Twój Ślub już za kilka dni? Szukasz sposobu na szybkie odżywienie skóry i przygotowanie jej do wykonania pięknego i trwałego makijażu ślubnego? Ten artykuł jest dla Ciebie!

  Poniżej, przedstawiamy top 3 zabiegi upiększające cerę przed ślubem:

  PROFACIAL MAX

  PROFACIAL MAX jest zabiegiem gwarantującym głębokie oczyszczenie skóry na wielu płaszczyznach. Łączy 4 technologie – Peeling Wodny, Lifting jonowy, Multipolarną falę radiową oraz Ultradźwięki.

  Po całym zabiegu skóra staje się wyraźnie oczyszczona, nawilżona i bardziej promienna, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

  INTRACEUTICALS

  Intraceuticals to unikalny zabieg pielęgnujący skórę, gwarantujący natychmiastowy efekt liftingu, wypełnienia i poprawy rysów twarzy. Intraceuticals zapewnia doskonałe nawilżenie skóry na wszystkich jej poziomach, dzięki czemu zyskuje młodszy, zdrowy, promienny wygląd.

  GENEO NEOBRIGHT

  Geneo NeoBright polega na delikatnym złuszczaniu mechanicznym i chemicznym zewnętrznej warstwy naskórka, wchłanianiu silnie skoncentrowanych składników rewitalizujących. Geneo jest to zabieg, który daje natychmiastowy efekt odżywionej i promiennej skóry. 

  wieczor panienski drzazgaclinic
  WIECZÓR PANIEŃSKI

  Pozostając w temacie przygotowań do ślubu, nie sposób nie wspomnieć o Wieczorze Panieńskim, który jest zwieńczeniem przygotowań Panny Młodej w postaci symbolicznego wieczoru z najbliższymi Przyjaciółkami. Sposobów świętowania jest wiele: wspólny wypad na weekend, wieczór w klubie tanecznym lub spotkanie w kobiecym gronie w domowym zaciszu.

   W DRZAZGA CLINIC przygotowaliśmy specjalną ofertę właśnie na Wieczór Panieński. Zabiegi dla wszystkich gości, słodki poczęstunek, pokaz makijażu oraz pamiątkowa sesja zdjęciowa – te i wiele innych atrakcji czekają na Przyszłą Pannę Młodą oraz jej Gości w naszej Klinice. Sprawdź naszą ofertę.

  A TERAZ MAŁY BONUS!
  Poniżej przedstawiamy listę top trików do wykonania kilka dni przed ślubem, dzięki którym przedłużysz trwałość makijażu:
  1. Pij duże ilości wody. Nawilżysz skórę od środka dzięki czemu zmniejszy się produkcja sebum, a Twoja skóra pozostanie dłużej matowa w dniu ślubu.
  2. Zrezygnuj z opalania, jeżeli możesz unikaj słońca i noś kapelusz. Podrażniona nadmierną ekspozycją na słońce skóra może być zaczerwieniona i zacząć się złuszczać – to zdecydowanie utrudni wykonanie perfekcyjnego makijażu.
  3. Jeżeli planujesz wykonać regulację brwi lub depilację wąsika – zrób to minimum 4-5 dni przed ślubem.
  4. Dzień przed wydarzeniem wykonaj delikatny peeling twarzy, nie zapomnij nałożyć na noc mocno nawilżającego kremu.
  5. Wyśpij się! Postaraj się wyspać w przeddzień ślubu. Unikniesz opuchlizny w okolicy oczu.
  6. Umyj rano twarz chłodniejszą wodą – odświeżysz się i zmniejszysz ewentualną opuchliznę.

  Wierzymy, że ten wyjątkowy dzień będzie piękny, a TY olśnisz wyglądem wszystkich Gości. Po więcej informacji dotyczących zabiegów proponowanych przed Ślubem zajrzyj na stronę www.drzazgaclinic.pl