DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

ICON TIME SET

Wiek pokazywany przez naszą twarz nie jest wiekiem chronologicznym. To wiek biologiczny o którym decydują mijające lata oraz środowisko w którym żyjemy. Ponadto starzenie się jest procesem stopniowym i skóra potrzebuje specjalnych, ukierunkowanych zabiegów, które powinny być zmieniane wraz z upływem czasu oraz dopasowane do poszczególnych pór roku. Bio-rewitalizacja komórek + ochrona układu wspomagającego skórę to intensywna kuracja anty-starzeniowa sformułowana tak, by zwalczać zmarszczki i utratę napięcia. Odżywczy i anty-starzeniowy zestaw, wzbogacony o koloidalną platynę, doskonale zagęszcza skórę, wygładza i silnie regeneruje, dając duży komfort. Zestaw z kosmetyczką

Krem odnawiający z platyną 24h

Kuracja anty-starzeniowa, z kompleksem Age Delay i Macierzą skóry – cennym kompleksem peptydowym z koloidalną platyną. Regeneruje skórę w głębi. Wzmocniony izoflawonami z czerwonych maków. Zalecany także dla kobiet w okresie przed menopauzą, które cierpią na suchość i utratę napięcia skóry oraz na brązowe plamy. Ma bogatą, odżywczą konsystencję idealną dla skóry suchej i odwodnionej.

Zawiera: 51 + 3 HYALU COMPTEX, kompleks AGE DELAY, platynową macierz skóry.

| SKŁAD |

Krem korygujący okolice oczu

Korekta okolic oczu z pyłem diamentowym i pigmentami poprawiającymi koloryt. Innowacyjna kuracja okolic oczu. Natychmiast widocznie redukuje ciemne kręgi oraz przynosi oczom świeżość i pełnię życia. Dzień po dniu pomaga poprawić mikrokrążenie wokół oczu i wygładza zmarszczki. Sprawia, że worki, ciemne kręgi i „kurze łapki” są mniej widoczne.

Zawiera: Diamentowy kompleks rozjaśniający, kompleks przeciw workom, pigmenty korygujące.

CENA ZESTAWU: 435 zł

| SKŁAD |

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności