DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Geneo to przełomowa technologia marki Pollogen, zainspirowana przez gorące źródła, znane z właściwości dotleniających, pozwala na uzyskanie trzech efektów pielęgnacyjnych:

  • złuszczanie zewnętrznej warstwy skóry
  • wchłanianie składników, które rewitalizują skórę
  • naturalne i głębokie dotlenienie skóry


 
 

Dotlenienie

Wchłanianie

Złuszczanie

 
 

Jak działa GENEO?

 

Specjalna kapsułka z mikrogranulkami znajdującymi się na jej powierzchni pod wpływem wibracji i płynnych ruchów po skórze powoduje mechaniczne złuszczenie zrogowaciałych komórek naskórka. Efektem tego jest odkrycie świeżych, zdrowych warstw skóry. Połączenie kapsułki ze składnikami aktywnymi żelu wywołuje tzw. efekt Bohra – wytworzenie małych pęcherzyków bogatych w dwutlenek węgla, które stopniowo pękają na powierzchni skóry i są w nią wprowadzane. W efekcie zwiększa się dotlenienie wierzchnich warstw skóry.

Specjalnie zaprojektowana głowica, innowacyjna kapsułka i bogactwo składników aktywnych stanowi idealne połączenia dla osiągnięcia maksymalnej skuteczności zabiegu.

Efekt Geneo pojawia się w momencie połączenia na powierzchni skóry kapsułki oraz żelu bogatego w składniki odżywcze, dobranego do rodzaju i potrzeb skóry pacjenta.