DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

EXILIS to zaawansowany system do wykonywania nieinwazyjnych zabiegów estetycznych, który pozwala na osiągnięcie widocznych oraz długotrwałych rezultatów. Zabiegom można poddać praktycznie wszystkie obszary ciała. Exilis to świetny sposób na wymodelowanie sylwetki, odmłodzenie twarzy, a także redukcję tkanki tłuszczowej! EXILIS BTL pozwala na ujędrnienie skóry, eliminację cellulitu oraz umożliwia modelującą terapię różnych obszarów ciała takich jak: brzuch, pośladki, kolana, uda, ramiona.

 
 

Technologia RID

 

System wykorzystuje zaawansowaną technologię RID: Rozpoznanie – Izolacja – Deaktywacja.

ROZPOZNANIE – skojarzenie fal ultradźwiękowych z energią o wysokiej częstotliwości pozwala na zastosowanie terapii  i dotarcie do nawet opornej tkanki tłuszczowej, z kolei chłodzenie warstw powierzchniowych przyczynia się do regulacji temperatury skóry oraz chroni jej wrażliwe struktury, zapewniając pełne bezpieczeństwo.

IZOLACJA – za pośrednictwem ultradźwięków dochodzi do przerwania zwłóknień obecnych w strukturach tłuszczowych, co z kolei powoduje rozpad pakietów komórek tłuszczowych na pojedyncze jednostki.

DEAKTYWACJA – inicjowana jest aktywność metaboliczna oraz przyspieszone zostają procesy miejscowej lipolizy (rozkładu) tkanki tłuszczowej, zmniejsza się objętość komórek tłuszczowych, a tkanka tłuszczowa ulega redukcji.

 
 

Warstwowanie z chłodzeniem

 

Energia emitowana podczas zabiegu jest gromadzona na różnych głębokościach tkanki. Zmiana chłodzenia, dzięki wykorzystywanemu w tym celu specjalnemu aplikatorowi, pozwala oddziaływać na kolejne warstwy tkanek od tych najgłębszych po powierzchniowe.

 
 

Odmładzanie twarzy technologia CRT (Collagen Refill Technology)

 

Stymulacja włókien kolagenowych przez odpowiednio dobraną temperaturę pobudza proces neokolagenezy – tworzenia nowych włókien kolagenowych, ultradźwięki w kontrolowany sposób uszkadzają kolagen, pobudzając naturalne procesy regeneracji i odbudowy białek odpowiedzialnych za jędrność, gęstość i elastyczność skóry.