Drzazga Aesthetic Academy

Czym się zajmujemy?

Oferujemy szkolenia z zakresu medycyny estetycznej dla lekarzy oraz lekarzy dentystów, które stawiają nacisk przede wszystkim na doskonalenie umiejętności praktycznych. Na szkoleniach Uczestnik uzyska zarówno wiedzę teoretyczną jak i praktyczną z danego zagadnienia oraz pozna najnowsze techniki odpowiednich procedur zabiegowych, pozwalające uzyskać naturalne efekty.

Z czego szkolimy?

Szkolenia przeprowadzamy z zakresu mezoterapii igłowej, peelingów medycznych, zastosowania toksyny botulinowej, zastosowania wypełniaczy (kwas hialuronowy), modelowania ust, zabiegów wolumetrycznych, zastosowania osocza bogatopłytkowego i fibryny, zastosowania nici liftingujących i prostych.

Szkolenia są przeznaczone zarówno dla lekarzy na poziomie początkowym oraz zaawansowanym. Stopień zaawansowania szkolenia oraz dobór okolic zabiegowych, zawsze ustalany jest indywidualnie ze zgłaszającym się uczestnikiem.

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie składa się z części teoretycznej (15%) oraz praktycznej (85%). Zabiegi wykonywane są na pacjentach. Każdy z uczestników samodzielnie wykonuje zabiegi pod nadzorem lekarza trenera. Minimalna liczba modelek na lekarza podczas szkoleń to 10 -15 osób, w zależności od rodzaju szkolenia i liczby lekarzy na szkoleniu.

Ze względu na specyfikę szkoleń ( główny nacisk na praktykę) tworzymy grupy maksymalnie 2 osobowe.

Szkolenie jest potwierdzone certyfikatem.

Szkolenia prowadzą lekarze praktykujący w medycynie estetycznej od wielu lat. Swoją wiedzę zdobywali zarówno w szkołach medycyny estetycznej, jak i podczas szkoleń i kongresów na całym świecie.