DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

ICON TIME DŁONIE

Wiek pokazywany przez naszą skórę nie jest wiekiem chronologicznym. To wiek biologiczny, o którym decydują mijające lata oraz środowisko w którym żyjemy. Dłonie to nasza wizytówka, dlatego powinniśmy przykładać szczególną uwagę do ich pielęgnacji. Krem ochronny to podstawa takiej pielęgnacji. Należy pamiętać, że dłonie są narażone na szkodliwy wpływ wielu czynników zewnętrznych, z tego powodu wymagają wyjątkowej ochrony i pielęgnacji.

Wygładzający krem do dłoni

Regenerujący krem do rąk o działaniu wygładzającym i zmiękczającym. Głęboko odżywia i wzmacnia skórę, chroniąc dłonie przed wysuszeniem i pękaniem.

CENA: 78 zł

Zawiera: witaminę C, masło shea, fosfolipidy roślinne.

| SKŁAD |

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności