Zabiegi

Kosmetologia

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

Urządzenie generujące plazmę, tzw. czwarty stan skupienia, która wytwarzana jest pomiędzy skórą pacjenta, a końcówką aparatu. Podczas zabiegu dochodzi do sublimacji keratynocytów, czyli odparowania komórek naskórka, a następnie kontrolowanego obkurczania skóry. Zabieg stosujemy jako alternatywę blefaroplastyki – chirurgicznego liftingu powiek. W rezultacie powieki zostają uniesione, a oko otwarte. Urządzenie pozwala także na usuniecie fałdów i nawisów zwiotczałej skóry pojawiających się w obrębie całej twarzy i szyi.
Jest unikalną technologią zastępującą zabiegi chirurgiczne, w których wykorzystywany jest skalpel. Zabieg jest bezinwazyjny i bezpieczny, a pacjent w trakcie przeprowadzanej procedury nie odczuwa dyskomfortu, co sprawia, że od razu może wrócić do domu.

Znaczącym elementem w urządzeniu jest energia wytwarzana przez plazmę, dzięki której prąd nie przepływa przez operatora ani pacjenta. Lifting plazmowy uznawany jest za metodę „dynamiczną”, gdyż operator w pełni posiada kontrolę, obserwując efekt w trakcie wykonywanego zabiegu.

1200 zł – powieki górne
1200 zł – powieki dolne
1700 zł – powieki górne i dolne
800 zł – kurze łapki
1200 zł – okolice ust
800 zł – okolice uszu

Jest zabiegiem gwarantującym głębokie oczyszczenie skóry na wielu płaszczyznach. Łączy 4 technologie – Peeling Wodny, Lifting jonowy, Multipolarną falę radiową oraz Ultradźwięki.
Etap I
W etapie pierwszym następuje dogłębne złuszczenie i oczyszczenie skóry, aby przygotować ją na dalszy etap pielęgnacyjny. Jednocześnie wtłaczany zostaje preparat z substancjami aktywnymi, odżywiającymi skórę.
Działanie: złuszczające, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwtrądzikowe, kojące, uspokajające, nawilżające oraz regenerujące.
Etap II
Następny krok polega na podgrzaniu tkanek z wykorzystaniem technologii fali radiowej. W efekcie wytwarzane są nowe włókna kolagenowe.
Działanie: liftingujące, poprawiające elastyczność skóry.
Etap III
Kolejny etap polega na stymulacji skóry oraz mięśni. Wykorzystywane jest zjawisko jonoforezy polegające na stymulacji skóry za pomocą prądu stałego, który umożliwia wprowadzenie substancji aktywnych przez skórę.
Działanie: liftingujące, przeciwstarzeniowe.
Etap IV
Etap ostatni polega na wtłaczaniu substancji odżywczych zjawiskiem sonoforezy, czyli tak zwanymi ultradźwiękami. Za pomocą mikrowibracji wywołuje efekt masażu i zwiększenia elastyczności skóry.
Działanie: liftingujące, poprawiające elastyczność skóry.
Po całym zabiegu skóra staje się wyraźnie oczyszczona, nawilżona i bardziej promienna, a drobne zmarszczki ulegają spłyceniu.

Profacial Max:
twarz – 580 zł
twarz, szyja, dekolt – 680 zł

Preparaty zawierają najnowsze, wyselekcjonowane medycznie składniki aktywne o działaniu nawilżającym oraz regenerującym, zapewniając przy tym optymalne rezultaty terapii. Nie zawierają syntetycznych barwników i zapachów, olejów mineralnych, wazeliny i innych składników mogących uczulić lub podrażnić skórę.

Produkty te są szczególnie skuteczne w leczeniu rozmaitych schorzeń i defektów skórnych takich jak: trądzik, trądzik różowaty, przebarwienia, łuszczyca. Laboratorium od ponad 20 lat specjalizuje się w tworzeniu formuł zaawansowanych Peelingów. Zabiegi te są niezwykle skuteczne, bezpieczne i proste w użyciu.

 

PCA DETOX GEL + oczyszczanie manualne
280 zł – twarz
250 zł – dekolt
350 zł – plecy

PCA zabieg podstawowy (demakijaż + maska terapeutyczna + retinol + krem)
250 zł – twarz
300 zł – twarz + szyja
350 zł – twarz + szyja + dekolt
350 zł – plecy

PCA zabieg zaawansowany (zabieg podstawowy + kwas: Sensi Peel, Ultra Peel, Hydroquinone Free)
300 zł – twarz
250 zł – dekolt
350 zł – twarz + szyja
400 zł – twarz + szyja + dekolt
400 zł – plecy

Zabiegi rewitalizacji skóry  są zabiegami odpowiednim dla każdego typu skóry oraz wszystkich obszarów twarzy. Rozwiązanie to opiera się na naturalnych mechanizmach skóry i organizmu. Inspiracją do stworzenia zabiegu były gorące źródła, znane z właściwości dotleniających skórę. Połączenie zawartego w kapsułce wodorowęglanu sodu i kwasu cytrynowego ze składnikami aktywnymi, aplikowanego na skórę żelu, powoduje powstanie niezliczonej ilości pęcherzyków dwutlenku węgla, które delikatnie wybuchają na powierzchni skóry, jak również są w nią wprowadzane. W ten sposób wywoływane jest w organizmie zjawisko określane jako efekt Bohra. Zmniejsza się powinowactwo hemoglobiny do tlenu, który uwalnia się do tkanek i następuje natychmiastowe dotlenienie skóry. Zabieg jest wysoce komfortowy, w trakcie jego trwania pacjent leży w wygodnej dla niego pozycji. Odpowiednio dobrana głowica zasysa tkankę pomiędzy panele chłodzące. Wbudowane w aplikator czujniki kontrolują temperaturę skóry w trakcie zabiegu, zapewniając jednakowy i stały przebieg. Pacjent podczas trwania odczuwa delikatne zassanie skóry w miejscu poddawanym zabiegowi.

300 zł – twarz
350 zł – twarz + szyja

To nieinwazyjny zabieg polegający na podkręceniu rzęs u ich nasady i wymodelowaniu ich kształtu. Jest to możliwe dzięki nałożeniu na rzęsy kilku preparatów, które umożliwiają zmianę ich struktury, jednocześnie wzmacniając je i odżywiając. Lifting nie osłabia, ani nie obciąża rzęs.

Henna rzęs – 40 zł
Henna rzęs i brwi – 70 zł
Lifting i laminacja rzęs – 150 zł
Stylizacja rzęs metodą 1:1 – 180 zł
Korekta rzęs – 140 – 180 zł

Zabieg polega na kompleksowej stylizacji brwi wraz z architekturą, geometrią brwi i mapowaniem, doborze odpowiedniego koloru oraz idealnej depilacji. Stylistka dokonuje szczegółowych pomiarów z rozrysowaniem idealnego kształtu, szerokości i długości brwi dopasowanych do Twojego owalu twarzy.

Henna pudrowa Master brow design – 150 zł