Zabiegi

Głowa

32 420 29 78
recepcja@drzazgaclinic.pl

ul. Racławicka 20a
41-506 Chorzów

Poniedziałek – Piątek
9:00 – 20:00

Jest to zabieg wykorzystujący działanie medycznego dwutlenku węgla (CO2) w celu przyspieszenia metabolizmu, poprawy krążenia w tkankach, ujędrnienia skóry, wyrównania jej struktury, stymulacji fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych. Aplikacja dwutlenku węgla w początkowej fazie powoduje przejściowe niedotlenienie tkanek, co w odpowiedzi skutkuje rozszerzeniem naczyń krwionośnych zapewniając lepszy przepływ krwi, dotlenienie i odżywienie skóry.

W DRZAZGA CLINIC do terapii wykorzystywane jest urządzenie posiadające certyfikat medyczny, a wprowadzany gaz jest jałowy co zapewnia 100% bezpieczeństwo zabiegu potwierdzone licznymi badaniami.

300 zł

Nieinwazyjny zabieg liftingująco-modelujący okolicę czoła, który pozwala uzyskać spektakularny i widoczny efekt liftingu. Zabieg w 2020 roku otrzymał nagrodę Perły Dermatologii Estetycznej w kategorii zabiegi liftingujące.
Technologia opiera się na wykorzystaniu metody, w której działanie bezpiecznych fal ultradźwiękowych o wysokiej częstotliwości odpowiednio podgrzewają tkankę stymulując ją do regeneracji. W efekcie dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny przeciwdziałając przy tym procesom starzenia i zapobiegając wiotkości skóry. Technologia nieinwazyjna, która nie wymaga specjalnego przygotowania, ani konieczności przejścia okresu rekonwalescencji po zabiegu.
Działanie sprzętu opiera się na oryginalnej technologii, która umożliwia uzyskanie różnych rodzajów energii cieplnej na skórze powodując, że zabieg jest jeszcze bardziej efektywny i bezpieczny. Dzięki zastosowanym innowacjom technologicznym jest to bezkonkurencyjny zabieg liftingujący przywracający skórze sprężystość i jędrność.
Sprzęt wyposażony jest w specjalną głowicę do opracowywania mniejszych okolic twarzy np. oczu.

1200 zł

To w pełni autorska, naturalna i manualna terapia twarzy, stworzona przez Anetę Hregorowicz-Gorlo. Jest to Holistyczny program modelowania i odmładzania twarzy, który wykorzystuje połączenie zaawansowanych technik takich jak masaż transbukalny, osteoplastyka czy mioplastyka. Dzięki połączeniu wszystkich technik podczas jednego zabiegu możemy uzyskać spektakularne efekty rehabilitacji estetycznej i osiągnąć długotrwały rezultat biologicznego odmłodzenia naszej twarzy i ciała. Facemodeling jest działaniem na najgłębszych strukturach tkanek i mięśni, dzięki czemu szybko następuje regeneracja i odnowa. Wielopłaszczyznowa multiterapia przywraca tkankom ich fizjologiczną harmonię, dzięki czemu doskonale sprawdza się w zakresie wspierania leczenia ortodontycznego, stomatologicznego i wszelkich zabiegach z pogranicza medycy estetycznej. Pierwsze efekty można uzyskać już po pierwszym zabiegu, natomiast dla utrwalenia procesów przemiany tkanek oraz wypracowania prawidłowych odruchów skóry i mięśni rekomenduje się wykonanie serii około 5 zabiegów. Czas trwania zabiegu ok.1,5-2 godziny. Po zabiegu może być widoczny lekki rumień. Zabieg nie wyłącza z codziennych aktywności.

400 zł – 1 zabieg
1050 zł – seria 3 zabiegów
1500 zł – seria 5 zabiegów

Terapia manualna obejmująca:
plecy
klatkę piersiową
twarzoczaszkę
głowę

1 zabieg – 200 zł

Masaż antystresowy to rodzaj masażu relaksacyjnego, który obejmuje okolicę karku, głowy i szyi. Masażysta wykorzystuje techniki masażu klasycznego oraz elementy akupresury. Jak sama nazwa sugeruje, masaż ma na calu ograniczenie uczucia stresu i niepokoju. Pozwoli Ci się wyciszyć i uspokoić myśli. Masaż może być stosowany jako samodzielna terapia, ale również poleca się aby masaż antystresowy stosować jako dodatek do masażu leczniczego, aby oprócz niwelowania dolegliwości bólowych pozbyć się napięcia psychofizycznego. Czas trwania zabiegu 30 minut.

90 zł – jeden masaż