DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

SUN RISE

Linia aktywatorów i wzmacniaczy. Przygotowuje skórę na opalanie, przeznaczona dla wszystkich, którzy pragną zdrowej, bezpiecznej i równomiernej opalenizny.

Woda przyspieszająca opalanie

Aktywator naturalnej produkcji melaniny. Ultra skoncentrowany w bronzyl. Nadaje ekstremalnie intensywny złoty kolor i przyjemne uczucie świeżości i nawodnienia. Odświeżający lotion, który tworzy cienki film nawilżający na skórze. Dzięki złotym perełkom o wielokierunkowych refleksach nadaje piękny i błyszczący kolor.

CENA: 162 zł

Zawiera: DNA SMART PROTECTION, BRONZYL, aloes, cukier ze zmartwychwstanki, pantenol, betaina.

| SKŁAD |

Żel przyspieszający opalanie

Intensywny aktywator opalania. Przyspiesza i intensyfikuje naturalną produkcję melaniny, pozwalając uzyskać opaleniznę w krótszym czasie. Dodatkowo daje bardziej promienny i długotrwały kolor. Dla każdego, kto chce przygotować skórę na słońce i dla tych, którzy chcą szybciej się opalić, nawet kiedy słońce nie jest byt intensywne.

CENA: 159 zł

Zawiera: DNA SMART PROTECTION, BRONZYL, beta-karoten, olej patauà, monoi de Tahiti, witamina E.

| SKŁAD |

Żel super opalający do nóg

Żel z perełkami odblaskowymi, szybko się wchłania i nie jest tłusty. Żel jest ultra skoncentrowany w BRONZYL. Jego konsystencja z mikro-perełkami odblaskowymi nadaje cerze natychmiastową promienność. Intensyfikuje i przyspiesza opalanie, dla jednolitego i długotrwałego koloru. Idealny dla tych, którzy mają trudności z opalaniem nóg i innych trudnych miejsc.

CENA: 159 zł

Zawiera: DNA SMART PROTECTION, BRONZYL, olej patauà, olej arganowy, witamina E.

| SKŁAD |

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności