DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

LIFTING V

Gładka i napięta skóra oraz zdefiniowane i odprężone kontury. Tych cech młodej skóry, nie chcielibyśmy stracić. Upływ czasu objawia się poluźnieniem skóry, zmarszczkami i słabo zarysowanym owalem. Pielęgnacja Lifting V jest przeznaczona dla osób, które nie zgadzają się na widoczność oznak swojego wieku.

24H krem liftingujący

Bogaty i aksamitny krem, który natychmiast wnika w skórę. Posiada intensywne potrójne działanie: natychmiast liftinguje, ujędrnia, przeciwdziała zmarszczkom. Aktywny na różnych poziomach skóry. Na powierzchni odpręża tkankę dla natychmiastowego efektu „tensorowego” oraz chroni przed czynnikami zewnętrznymi. W głębi stymuluje produkcję kolagenu i elastyny oraz wzmacnia struktury kotwiczące. Daje efekt mniej widocznych linii i zmarszczek, podnosi i definiuje kontury twarzy, zagęszcza i napina.

CENA: 351 zł

Zawiera: 51+3 HYALU COMPLEX TM , peptyd Collagen Lift, 3D Instant Lift System, pro-kolagen.

| SKŁAD |

Serum wypełniające zmarszczki

Preparat kosmetyczny z natychmiastowym mikro-wypełnieniem. Jego magiczna konsystencja daje „efekt retuszu”. Dzięki nowej technologii Podkładu (Primer Technology), zaledwie w kilka sekund wygładza cerę i kamufluje jej skazy. Działa nie tylko na powierzchni skóry, ale także w jej głębi, gdzie wysoko stężony czysty i potrójny kwas hialuronowy oraz peptyd Collagen Lift stopniowo wypełniają i wspomagają mikro-zmarszczki, zmniejszając ich widoczność.

CENA: 206 zł

Zawiera: peptyd Collagen Lift, kwas hialuronowy o potrójnej masie cząsteczkowej, Primer Technology.

| SKŁAD |

Krem modelujący okolice oczu

Tworzy w rejonie nałożenia trójwymiarowy film napinający i w ten sposób redukuje widoczność opadania powiek, zmarszczek i kurzych łapek. Zwalcza poluźnienie skóry wokół oczu oraz ujędrnia. Zmniejsza opuchliznę i ciemne kręgi, a cenne mikrocząsteczki korygujące kolory minimalizują cienie pod oczami. Natychmiast rozjaśnia i rozświetla spojrzenie.

CENA: 287 zł

Zawiera: Kompleks modelujący UP, składnik przeciw opuchliźnie i ciemnym kręgom, 51+3 HYALU COMPLEX TM

| SKŁAD |

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności