DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

HYDRATION

Od właściwej ilości wody w skórze zależą wszystkie jej funkcje. Nowa ekskluzywna linia zajmuje się nie tylko nawilżaniem, wielowymiarowym nawadnianiem, ale również dzięki składnikom spulchniającym wodę – działaniem anty-starzeniowym. Zapobiega przeznaskórkowej utracie wody, reguluje jej poziomy w różnych warstwach skóry, dbając o obecność we wszystkich komórkach. Siłą nawadniającą tej linii są: 51+3 HYALU COMPLEX TM i kompleks HYALU4PLUMP, nowy skalibrowany kompleks 4 kwasów hialuronowych o zróżnicowanych wielkościach, działających na różnych poziomach skóry, z obecną mini cząsteczką kwasu hialuronowego, mającą zdolność największej penetracji warstw skóry o działaniu spulchniającym i wypełniającym. Innowacyjne połączenie składników linii powoduje wielowymiarowy efekt nawilżenia i działa przeciw-starzeniowo, zapewniając różne poziomy odżywienia skórze w różnym wieku.

Hydra krem nawadniający

Skóra sucha: Uzupełniający wodę i ochronny, natychmiast gasi pragnienie skóry i zwalcza zmarszczki i odwodnienie. Idealny dla skóry suchej i odwodnionej. Szybko się wchłania dzięki lekkiej i jedwabistej konsystencji, dając natychmiastowe doznanie komfortu i świeżości, dla jędrniejszej i żywszej skóry. Wzbogacony n-acetyloglukozaminą, która stymuluje produkcję nowego kwasu hialuronowego, dzięki czemu tworzy rezerwy wilgoci i wzmacnia skórę. Doskonały jako nawadniająca baza pod makijaż.

CENA: 243 zł

Zawiera:51+3 HYALU COMPLEX TM , HYAULU4PLUM, N-Acetylogluzaminę, witaminę E, olej z męczennicy, olecj z acai, olej z babassu.

| SKŁAD |

Hydra krem intensywnie wypełniający

Skóra bardzo sucha: Aksamitny i otulający, idealny dla skóry, która potrzebuje intensywnego nawodnienia, odżywienia i ochrony przed czynnikami zewnętrznymi (zimno, wiatr, klimatyzacja). Jego bogata, jedwabista konsystencja intensywnie spulchnia i nawadnia, wygładzając zmarszczki odwodnieniowe i zwalczając oznaki starzenia się. Wzmocniony kompleksem omega-ceramidowym pomagającym utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia i szczelności bariery hydrolipidowej dla bardziej elastycznej i odpornej skóry.

CENA: 284 zł

Zawiera: 51+3 HYALU COMPLEX TM, HYAULU4PLUM, kompleks omega-ceramidowy, N-Acetylogluzaminę, masło shea, witaminę E, olej z męczennicy, olej z acai, olej z babssu.

| SKŁAD |

Hydro-krem na dzień SPF 15

Intensywnie i głęboko nawilża i wzmacnia skórę, jednocześnie doskonale chroniąc jej powierzchnię przed promieniowaniem słonecznym. Skutecznie zwalcza oznaki starzenia się i foto-starzenia. Uaktywnia geny nawadniania. Odświeża i chroni, także przed czynnikami zewnętrznymi. Działa przeciw-rodnikowo, odżywia i zmiękcza.

CENA: 247 zł

Zawiera:51+3 HYALU COMPLEXTM, akwaporyny-3, kompleks Hydra-gene. Wzbogacony o 67 składników aktywnych.

| SKŁAD |

Hydra odżywczy żel hialuronowy na okolice oczu

Wielo-korekcyjny żel na okolice oczu. Zapobiega i redukuje oznaki zmęczenia (worki i ciemne kręgi). Redukuje zmarszczki mimiczne oraz cienkie linie. Koi oczy, które są zmęczone i napięte od używania smartfonów, komputerów, stresu, zmęczenia i późnego chodzenia spać. Wygładzająca i rozświetlająca konsystencja żelu jest szybko wchłaniana i natychmiast rozświetla oczy. Roll-on wzbogacony trzema metalowymi kulkami, wzmacnia działanie przeciwobrzękowe.

CENA: 185 zł

51+3 HYALU COMPLEX TM, HYAULU4PLUM, epigalokatechinę, acetyl tetrapeptyd-5, pigmenty korygujące kolor.

| SKŁAD |

Hydra wypełniająca maska hialuronowa

Szczególnie przydatna po wystawieniu się na działanie ekstremalnych czynników zewnętrznych (zimno, słońce wiatr, szok termiczny) i suche środowisko (samoloty lub klimatyzacja). Pomaga przywrócić prawidłowy poziom nawodnienia skóry, zmniejsza dyskomfort i napięcie. Konsystencja serum intensywnie naprawia skórę, pozostawiając ją natychmiast nawodnioną, miękką, świeżą i stonowaną.

CENA: 158 zł

Zawiera: 51+3 HYALU COMPLEX TM, HYAULU4PLUM, kompleks omega-ceramidowy, N-Acetylogluzaminę, witaminę E, olej z modraku abisyńskiego.

| SKŁAD |

Koncentrat ceramidów

Przywraca optymalne nawilżenie, a łuszczącej się skórze – jednolitość. Redukuje dyskomfort skóry suchej i cienkiej. Reguluje przepływ wody, głęboko i aktywnie nawadniając. Uaktywnia geny nawadniania. Odbudowuje i uelastycznia. Odmładza i wzmacnia skórę.

CENA: 247 zł

Zawiera: 51+3 HYALU COMPLEXTM, ceramidy 1-3-6 II, kompleks Hydra-gene. Wzbogacony w 63 składniki aktywne.

| SKŁAD |

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności