DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

Promocja zakończyła się 31 lipca 2019 roku.

Korzystaliście już z wielu zabiegów i żaden nie przyniósł zamierzonych efektów?
Przyczyną może być niewłaściwe przygotowanie ciała do zabiegów odchudzających i brak kompleksowości terapii.
Dlatego wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom przygotowaliśmy wyjątkowy program, dzięki któremu Twoja sylwetka będzie wyszczuplona i ujędrniona w 9 i pół tygodnia!
Innowacyjny Program Zabiegów Wyszczuplających to 4-etapowy sposób na osiągnięcie idealnej figury jeszcze przez nadejściem lata!

Etap 1: Przygotowanie skóry do odchudzania

Głównym celem tego etapu jest rozbicie złogów i zastojów w tkance, udrożnienie układu limfatycznego, eliminacja zwłóknień w tkankach, usunięcie z komórek zbędnych produktów metabolizmu, poprawa lokalnego mikrokrążenia w celu przygotowania ciała do kolejnego etapu, jakim jest redukcja tkanki tłuszczowej.

Wdrożenie tego etapu skutkuje zwiększoną efektywnością zabiegów odchudzających, a dodatkowo wpływa na znaczącą poprawę jędrności skóry.

CZAS TRWANIA: 2 tygodnie
ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

Etap 2: Redukcja tkanki tłuszczowej

Celem tego etapu jest zmniejszenie objętości lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, przy wykorzystaniu najnowszych i najskuteczniejszych urządzeń do modelowania sylwetki z jednoczesnym intensywnym ujędrnieniem skóry.

CZAS TRWANIA: 4 tygodnie
ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

Etap 3: Wygładzenie cellulitu

Trzeci etap to walka z defektem skóry jakim jest „pomarańczowa skórka” (wyrównanie powierzchni skóry).  Połączenie siły składników aktywnych preparatów z masażem pneumatycznym i podciśnieniowo-próżniowym zapewnia skuteczną redukcję każdego rodzaju cellulitu.

CZAS TRWANIA: 2 tygodnie
ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

Etap 4: Ujędrnienie ciała

Ostatni etap polega na nadaniu skórze prawidłowego napięcia i gładkości, jednocześnie zapewniając jej najwyższy poziom odżywienia i nawilżenia.

CZAS TRWANIA: 1,5 tygodnia
ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

Jeżeli masz pytania związane z oferowanymi zabiegami zadzwoń do nas, wyślij wiadomość lub skontaktuj się z nami poprzez Facebook.
Nasz doświadczony personel z przyjemnością odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz pomoże wybrać odpowiedni zabieg

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności