DrzazgaClinic, ul. Racławicka 20A, 41-506 Chorzów, woj. śląskie

MENU

Sierpniowa promocja!

Kup dowolny zabieg za minimum 700 zł i otrzymaj aż 50% zniżki na zabiegi profesjonalnej marki Diego dalla Palma

Zadzwoń pod numer  32 420 29 78 lub napisz do nas i dowiedz się więcej!

HD BODY FIT

Z wiekiem produkcja kolagenu zmniejsza się, a nasza skóra traci jędrność i elastyczność. Komórki tłuszczowe kumulują się w miejscach krytycznych, a tkanki wspomagające skórę stają się coraz bardziej zdezorganizowane i poluźnione, przez co skóra jest obwisła, a kontury ciała mniej zdefiniowane. HD BODY FIT to prawdziwy „rzeźbiarz”, który zmienia kształt ciała. 4- etapowy program pozwala zwalczyć przetrzymywanie wody, otyłość i pomarańczową skórkę, dając w rezultacie mocne i kształtne ciało.

4 etapowy program intensywnego modelowania ciała

Kuracja szokowa z 4 uzupełniającymi się recepturami. Program przeznaczony do zwalczania problemów ciała takich jak zatrzymanie wody, cellulit, miejscowa tkanka tłuszczowa i poluźnienie skóry. Zestaw nadający ciału kształt, a skórze napięcie, zawiera 4 tuby, które działają w 4 następujących po sobie fazach:

1. DRENOWANIE
2. ANTY-CELLULIT
3. REDUKOWANIE
4. UJĘDRNIANIE

Rezultatem programu jest wymodelowanie i ujędrnienie ciała.

CENA ZESTAWU: 496 zł

Zawiera: HD BODYFITTM , kofeina, escyna, heksapeptyd-39, kompleks Slim Designer, kompleks In-Tense

| SKŁAD |

System ratalny

Dzięki współpracy z naszym partnerem MediRaty, możemy zaoferować Państwu bardzo korzystyny system ratalny. Aby zacząć z niego korzystać, należy przejść pozytywnie krótką weryfikację online klikając tutaj lub telefonicznie pod nr 22 266 83 70 (pon.-pt. 8-20, sob. 9-14).

Masz pytania? Wypełnij poniższy formularz, a zadzwonimy do Ciebie!


Administratorem Danych jest BetaMed S.A. z siedzibą przy ul. Racławickiej 20A, 41-506 Chorzów. Bez wyraźnej zgody dane osobowe nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 Ustawy, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Więcej szczegółów dotyczących przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności